Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kurtlar Vadisi’nin 21 yıl sonra ortaya çıkan sırrı şoke etti! Meğer Polat Alemdar karakteri…

Kurtlar Vadisi’nin 21 yıl sonra ortaya çıkan sırrı şoke etti! Meğer Polat Alemdar karakteri…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
24 0

Kurtlar Vadisi hakkında bilinmeyen gerçek 21 Yıl sonra ortaya çıktı. Dizinin anahtar ismi Polat Alemdar karakteri için meğerse birinci Teklif Necati Şaşmaz’a değil Öbür bir oyuncuya gitmiş. Bakın, “Hayatımın kusuru, en Aka pişmanlığım” diyen o oyuncu kim…

ATV’de, Show TV’de ve Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi, en soluklu ve unutulmaz diziler ortasında yer alıyor. Derin devletle ilgili mevzuları ele Meydan ve gerçek hayattan bireylerin canlandırıldığı tez edilen dizinin anne karakteri olan Polat Alemdar hakkında şoke eden bir Sır 21 Yıl sonra ortaya çıktı. İmal şirketinin Alemdar karakteri için birinci olarak Savaş Torun’a gittiği öğrenildi. Lakin Torun’un bu teklifi Geri çevirmesi Ünlü oyuncunun Aka bir pişmanlık yaşamasına Sebep oldu.

Cenk Torun

“EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM”

Cenk Torun, teklifin geldiği süreci “Askere gitmeden Evvel Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için Teklif aldım lakin kabul etmedim” tabirleriyle anlatırken, pişmanlığını şu formda lisana getirdi:

“En Aka pişmanlığım, hayatımın yanılgısı diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne hoş olurdu.”

Cenk Torun Kurtlar Vadisi hakkındaki pişmanlığını lisana getirdi

“TUTMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM”

Torun nihayet olarak, “Mafya dizisi tutmaz diye düşündüm. O periyotta güzel jön rolleri üzerime yapışmıştı. Benden mafya adamı nasıl olur diye endişelendim açıkçası.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kuruluş Osman’da Pir Edebali sahnesi Aka İlgi gördü! Kumandan Nayman’ı İslam’a…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir