Kral III. Charles bahçıvan arıyor! Yıllık vereceği fiyat neredeyse 1 milyon TL….

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


Son periyotların en Fazla konuşulan ismi haline gelen Kral III. Charles, Buckingham Sarayı’nın bahçesinin bakımı için bir Amel ilanı yayınladı. Resmi sitede yer Meydan ilandaki özellikleri karşılayabilen kişinin kazanacağı fiyat dudak uçuklattı.

İngiltere Hükümdarı III. Charles, annesi Kraliçe II. Elizabeth‘in vefatının akabinde yaptığı esaslı değişimlerle isminden Laf ettiriyor. Sarayla ilgili her ayrıntının kusursuz olmasını isteyen Kral’ın Buckingham Sarayı’nın bahçesiyle ilgilenecek bir “Bahçeler müdürü” aradığı öğrenildi. Bitkileri ve bahçeciliği seven birini işe almak isteyen Charles, haftada 39 saat çalışacak şahıs için kesenin ağzını açtı. 

Kral III Charles

Kraliyet ailesinin resmi internet sitesinde yayınlanan Amel ilanında, “Bahçeler müdürü olarak Buckingham Sarayı’nın bahçelerinin düzenlenmesi, sunumu ve bakımından Mesul olacaksınız ve bunu yapmak için harikulâde bir standart olacak” şeklinde sözlere yer verildi. Daily Mail gazetesinde yer Meydan habere nazaran; Kral bu misyon için yıllık 40 bin pound yani 856 Bin TL ödeyecek. 

İngiltere Hükümdarı bahçıvan arıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kenan’la Elif evleniyor mu? Gönül Dağı 75. kısım fragmanı yayında!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir