Kozmik Dede’den skandal sözler: Özel güçlerimle 1733 senesine gittim!

Sağlık Oca 11, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda toplumsal medyaya düşen dans görüntüsüyle tanınan Kozmik Dede, armağan Çağlayan’ın hastalığıyla ilgili söyledikleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdiyse vakitte seyahat yaptığını söyleyerek gündemde bomba tesiri oluşturdu. Kozmik Dede, “Dünyada gördüğüm renklerin en doğal halini gördüm. çok etkileyiciydi.” dedi.

Asıl adı Erdinç Özyürük olan Kozmik Dede, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Haber Mazeret programında skandal bir itirafta bulundu. özel güçlerinin olduğunu söyleyen Kozmik Dede, 1733 yılına gidip geldiğini aktardı.

Kozmik Dede

“ÖZEL GÜÇLERİMDEN Nakit KAZANMIYORUM”

Özel güçlerinden Dolayı istediği birçok şeyi yerine getirebildiğini ve bu özelliğini çocuk yaşta ayrım ettiğini söyleyen Kozmik Dede, anlattıklarıyla program boyunca herkesi şaşkına çevirdi. Özyörük konuşmasına, “Bana gelen insanlarda Nakit almıyorum. Onlar gönüllerinden koparsa bir şeyler veriyor. Her şey gelen kişinin kalbine kalmış.” tabirleriyle başladı.

Erdinç Özyörük

“KİLİSENİN KAPISINA DOKUNARAK 1733 YILINA GİTTİM”

Balat’ta yaşamaya karar vermeden Evvel Fazla Kıymetli bir Hadise yaşadığından bahseden Kozmik Dede, bir geçiş yaşadığını belirterek şunları kaydetti:

“İnsanlar farklı şeyler düşünebilir diye söylemek istemiyordum. Tarihi bir klisenin kapısında 1733 yazıyordu. Orada bir geçiş yaşadım. Ebat değiştirdim ve yok oldum. Baya bir yok oldum. Kapıya dokununca bir anda Tüm ak ışıklar üzerime indi. Dünyada görmediğim renkler gördüm. en doğal yeşili, en doğal kırmızıyı, en doğal beyazı… Güya dünyada o renkler yok. çok etkileyiciydi. O kapıya gelip gittiğimde daima bakardım ancak dokununca değişikti. Daha sonra da daima Balat’ta yaşama kararı aldım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Siparişini teslim ettikten sonra piyanonun başına geçen kurye… Kimse bu kadarını beklemiyordu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir