Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Konya’da protesto edilen Selin Ciğerci’den ilk açıklama! “Ağlamaktan konuşamıyorum…”

Konya’da protesto edilen Selin Ciğerci’den ilk açıklama! “Ağlamaktan konuşamıyorum…”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
30 0

“Selin Beauty Center” ismiyle birçok vilayette açtığı hoşluk merkezlerinin bayiliği için gittiği Konya’da protestoya uğrayan müzikçi Selin Şekerci hususa ait İzah yaptı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kendi ismini verdiği hoşluk merkezleri bulunan müzikçi Selin Ciğerci, bayilik verdiği şubesinin açılışı için Konya‘ya gitmişti. Haberi toplumsal medya hesabı üzerinden veren Ciğerci reaksiyon çekti ve merkezin önüne gelen bir Küme tarafından protesto edilmişti. Ciğerci toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bahis hakkında birinci açıklamayı yaptı.

Selin Ciğerci

“KONYA’DAN DEFOL”

Ciğerci’nin hoşluk merkezinin önüne gelen Küme içerde bekleyen Selin Ciğerci’ye “Konya’dan defol” sloganları atmaya başlamıştı. Ciğerci merkezden Emniyet güçleri yardımıyla çıkarılmıştı.

YAŞADIKLARINI ANLATTI!

Yaşadıklarını toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla anlatan Ciğerci, “Konya güvenlik Müdürlüğünün tam ve vaktinde müdahalesiyle kurtulduğum bu vahim atak ardından meskenime döndüğümde canım annem ve babamı perişan halde buldum” demişti.

Selin Ciğerci Konya

“AĞLAMAKTAN KONUŞAMIYORUM…”

Şarkıcı toplumsal medya hesabından yaptığı bir diğer paylaşımda ise; “Yaşadığım endişe ve acıyı sözlerle anlatmakta zorlanıyorum. O anlardan aklımda kalan Biricik şey yanımdakileri koruyabilmek için çırpındığım. Teşekkürü borç bildiğim Konya güvenlik Müdürlüğünün tam ve vaktinde müdahalesiyle kurtulduğum bu vahim hamle ardından konutuma döndüğümde canım annem ve babamı perişan halde buldum. İkisi de ‘gel bizimle yaşa biz seni her şeyden koruruz’ diye yalvarıyorlardı. Annemin baygınlık geçirip babamın şeker komasına girmekten nihayet anda kurtarılması da gayreti. Duygularımı Denetim etmekte zorlanıyorum ve olayları anlatmaya çalışırken ağlamaktan konuşamıyorum hala. Olay anından beri beni arayan, ileti gönderen, toplumsal medya üzerinden dayanağını esirgemeyen bütün dostlarıma, sevenlerime Ebedi teşekkür ediyorum. Bana yalnız olmadığımı hatırlatan, sayısız aileye istihdam sağlamaktan Öbür hedefim olmadığımı görüp yanımda duran, dayanak olan herkesten İlah bin sefer razı olsun.. İnanıyorum ki sevgi ve müsamaha dünyayı güzelleştirecek..” sözlerine yer verdi.

Selin Ciğerci Konya protesto

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir