Kızının elini tutmayı bir olsun bırakmadı! Ebru Yaşar Mesut Hançer’e ev satın aldı

Sağlık Şub 28, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar ve eşi Necat Gülseven, zelzelede kızını kaybeden ve bir Lahza olsun elini bırakmayan keyifli Hançer’e Ankara’dan konut satın aldı. Acılı babanın yardımına koşan Ünlü müzikçinin bu hareketi takdir topladı.

Kahramanmaraş ve 10 vilayette binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan zelzeleler, bütün Türkiye’nin yüreğini yaktı. Hem ailesini hem de konutlarını kaybeden vatandaşların acılarının akabinde geriye sadece birkaç fotoğraf kaldı. memnun Hançer‘in Kahramanmaraş’ta yıkıntı altında kalan 15 yaşındaki kızının elini tuttuğu fotoğraf ise zelzelenin sembol karelerinden biri oldu. 

Mesut Hançer ve ırmak Leyla Hançer

Kahramanmaraş’taki zelzeleye ziyaretine gittiği babaannesinin meskeninde yakalanan ve yıkıntı altında hayatını kaybeden 15 yaşındaki ırmak Leyla Hançer ve enkazın dışından kızının elini tutan acılı babanın o anı yürekleri dağladı. meşhur sanatçı Ebru Yaşar ve eşi Necat Gülseven, kızının elini bir Lahza olsun bırakmayan acılı babanın elinden tuttu.

Mesut Hançer

“Yaşadığımız facianın 7’nci gününde yaralarımızı Biricik Yürek epey sarmaya çalışıyoruz. keyifli Beyefendi ve kızının yüreğimizi dağlayan bu karesi hafızalarımızdan silinmeyecek. Acılı aileyle görüştük, Ankara’da yaşamak istiyorlar. Biz de en acil halde Ankara’da hem meskenlerini kuracağız, hem de bütün ailenin Amel imkanlarını sağlayacağız.” diyen Yaşar, kızlarını kaybeden keyifli Hançer’e Ankara’da bir konut satın aldı.

Ebru Yaşar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nden reaksiyon çeken dini nikah sahnesi! Toplumsal medya ayağa kalktı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir