Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kızılcık Şerbeti’ne Ajda Pekkan yorumu! Konserini yarıda kesti söyledikleriyle…

Kızılcık Şerbeti’ne Ajda Pekkan yorumu! Konserini yarıda kesti söyledikleriyle…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
18 0

70’lerden günümüze kadar Süperstar lakabıyla anılan Ajda Pekkan, geçtiğimiz gün konserini yarıda kesip Kızılcık Şerbeti hakkında yorumda bulundu. Kızılcık Şerbeti dizisinin hayranı olduğunu söyleyen Pekkan, “Cuma akşamları hiçbir randevu alınmıyor.” dedi.

Dün akşam Antalya’da sahneye çıkan Ajda Pekkan, kendisini dinlemeye gelen Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Doğukan Göngör, Süperstar’ı konserde dinlemeye gitti. Konser esnasında Başrol oyuncuyu gören Pekkan sessiz kalmadı. Konseri yarıda keserek RTÜK’ün cezası sonrası yayınlanmayan Kızılcık Şerbeti hakkında yorumda bulundu.

Ajda Pekkan

CUMA AKŞAMI RANDEVU ALINMIYOR

Başrol oyuncusu Doğukan Güngör’e diziyi Fazla sevdiğini söyleyen Ajda Pekkan, “Bayılarak izliyorum. Cuma akşamları hiçbir randevu alınmıyor. çok kutlama ediyorum, devam edin inşallah” sözlerini kullandı. O esnada yerinden kalkarak Pekkan’ı karşından eğilen Doğukan Güngör ise yaşadığı memnunluğu Anlatım etti.

Kızılcık Şerbeti oyuncusu

YAŞADIĞI MUYLULUĞU SÖZ ETİ

Ekip olarak yakaladıkları muvaffakiyetten Sevinç duyan başarılı oyuncu, bu kelamlar karşısında yaşadığı mutluluğu “İnsan olduğu yere Beyhude gelmiyor” sözleri ile Anlatım etti. Ajda Pekkan ise “İyi ki varsın daima ol Kızılcık Şerbeti! Tüm grup arkadaşlarım ne kadar gurur duysanız az” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kıvanç Tatlıtuğ’dan oyunculuk açıklaması: “İşimi en âlâ halde…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir