Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kızılcık Şerbeti’nde akıllara zarar alkollü kolonya sahnesi! Alkollü mü olur alkolsüz mü?

Kızılcık Şerbeti’nde akıllara zarar alkollü kolonya sahnesi! Alkollü mü olur alkolsüz mü?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
28 0

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Kızılcık Şerbeti” her hafta farklı bir olayla gündeme gelmeyi başarıyor. Zorla imam nikahı kıyılma sahnesiyle Aka yankı uyandıran imal, nihayet kısmıyla izleyenleri hayrete düşürdü. Alkollü kolonya tartışması dikkatleri üzerine çeken sıra toplumsal medyada münakaşa konusu haline geldi.

Son devirlerin en dikkat çeken üretimlerinden biri olan “Kızılcık Şerbeti” alışılagelmişin dışındaki mevzusuyla sık sık gündeme geliyor. İki farklı kültüre sahip ailelerin kıssasına odaklanan üretimde özellikle ‘başörtü’ krizi ve ‘zorla imam nikahı kıyılma’ sahnesi toplumsal medyada Aka yankı uyandırmıştı.

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Sibel Taşçıoğlu gibi başarılı isimlerin takımında yer aldığı sıra nihayet olarak “alkollü kolonya” tartışmasıyla gündem oldu.

Ev sahibinin kolonya ikramına karşı tereddütlü davranan misafirlerin ‘Kolonya alkollü mü?’ sorusu başları karıştırdı. Tabiat’ın konukların sorusuna karşılık “Kolonyalar aslında alkollü olmuyor mu?” demesi üzerine “Alkollüsü haram. Ha yüzüne sürmüşsün ha içmişsin” yanıtını alması toplumsal medya kullanıcıları ortasında tartışmalara Sebep oldu.

Kızılcık Şerbeti alkollü kolonya sahnesi

Dizide sahneye reaksiyon gösteren toplumsal medya kullanıcıları “İkisi tıpkı alkol mü? Bu nasıl bir sahne! Aklımızla alay ediyorlar” ve “Bu dizide her şeyin abartı bir halde Kötü gösterilerek lanse edilmesi latife falan mı?” formunda yorumlarda bulundu.

Kızılcık Şerbeti alkollü kolonya tartışmasına yorum

SİZ BU SAHNE HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir