Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer uzlaştı evrak kapandı!

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Güzel oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in Harbiye’De işlettikleri yeri basarak tehdit savuran adam gözaltına alınmıştı. Bunun üzerine ünlü çiftin şikayeti üzerine olay savcılığa taşınmıştı.

Geçtiğimiz aylarda Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in sahibi olduğu yere sabah saatlerinde gelen bir şahsin birden bağırmaya başlayıp saldırgan tutumlar sergilemeye başlamıştı.

Mekanın mallarına ziyan veren adam içeri girmeye çalışırken muhafazalar tarafından engellemiş. Daha sonra ise polise haber verildiği ortaya çıktı. Tezlere nazaran saldırgan “Başak buraya gelecek, o gelene kadar bir yere gitmeyeceğim. Artık gitsem de tekrar geleceğim” halinde kelamlı tehditlerde bulunmuştu.

Olay yerine gelen polisler saldırganı merkeze götürmüştü. Saldırganın 28 yaşında Sinan A. isminde biri olduğu kız arkadaşı ile Başak Dizer’in yakın arkadaş oldukları öğrenildi. Şahıs oraya kendisini terk eden kız arkadaşı için konuşmaya gittiğini söyledi. Ünlü çift bu şahıstan şikayetçi olmuştu. Savcılık olay hakkında takipsizlik kararı alıp durumu uzlaşması tarafında talepte bulundu. Karar sonucu ise “Tarafların müzakereler sonucunda uzlaştıkları görüldüğünden kuşkulu hakkında kovuşturma yapılmasına yer olmadığına karar verilmiştir” halinde oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir