Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner’ın iyileşmesi 2 yıl sürebilir

Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner’ın iyileşmesi 2 yıl sürebilir

admin admin - - 4 dk okuma süresi
21 0

Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir biçimde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına endişe dolu yaşatmıştı. Helikopterle apar topar hastaneye kaldırılan ve ağır bir halde yaralanan Ünlü aktörün güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği Anlatım edildi.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi bütün dünyada Aka yankı uyandıran üretimlerle isminden Laf ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz günlerde meskeninin önünde geçirdiği kaza nedeniyle mevtten dönmüştü.

Jeremy Renner

JEREMY RENNER KAR KÜRERKEN KAZA GEÇİRDİ

Kar küreme aracının altında kaldığı ve Önemli bir formda yaralandığı öğrenilen Ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ fakat var olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” tabirlerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan Ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin var olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın güzelleşmesi için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 Yıl sonra eski formuna dönebileceği Anlatım edildi. Bacaklarından ve başından Önemli boyutta yaralanan Ünlü oyuncuya toplumsal medya hesabından hayranları tarafından dayanak iletisi gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait yeni İzah yapıldı

İKİNCİ Sefer AMELİYAT MASASINA YATMIŞTI!

Yaşanan üzücü olayın ardından Washoe İlçesi Şerif Ofisi açıklamalarda bulundu. Açıklamalarda “1 Ocak 2023, sabah saat 09:00 civarında, Washoe İlçesi Şerif Ofisi, Nevada, Reno’daki Mt. Rose Otoyolu bölgesinde ağır yaralanmayla sonuçlanan bir kazaya müdahale etti. Gruplar Hadise yerine vardıklarında sıhhat görevlileriyle koordineli olarak Bay Jeremy Renner’ın bir sıhhat helikopteriyle Lokal bir bölge hastanesine tıbbi nakli yapıldı. Jeremy Renner, bu kazada yaralanan Biricik şahıs olarak kayıtlara geçirildi” sözlerine yer verildi.

Jeremy Renner kar küreme aracının altında kaldı

Künt göğüs travması geçirdiği ve aracın bacağının üzerinden geçtiği belirtilen Ünlü yıldız, ikinci Sefer ameliyat masasına yatacak. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait birinci İzah geldi

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hafsanur Sancaktutan’dan intihar savlarına yanıt! Bileklerinin fotoğrafını…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir