Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner’dan kırmızı halı sürprizi!

Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner’dan kırmızı halı sürprizi!

admin admin - - 6 dk okuma süresi
26 0

Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir halde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu anlar yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi meskende devam ederken hayranlarına Aka bir sürpriz yaptı. Marvel yıldızı, ailesiyle Bir arada “Rennervations” dizisinin prömiyerine katıldı.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi bütün dünyada Aka yankı uyandıran üretimlerle isminden Laf ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz haftalarda meskeninin önünde geçirdiği kaza nedeniyle mevtten dönmüştü.

Jeremy Renner

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir halde yaralanan Ünlü aktör, bir sıra ameliyattan sonra sıhhat durumunda gözlenen güzelleşmeyle birlikte geçtiğimiz günlerde taburcu oldu. Ailesiyle Bir arada olmanın memnunluğunu yaşayan Renner, hayranlarına Aka bir sürpriz yaptı.

Jeremy Renner Rennervations dizisinin prömiyerine katıldı

“2 Yıl ayağa kalkamaz” denilen oyuncu, ailesiyle Birlikte “Rennervations”ın prömiyerine katıldı. Biraz yürüdükten sonra, basın mensuplarıyla rahat bir formda konuşabilmek için motorlu bir scootera binen Ünlü aktör, “Şu anda biraz bitkin görünüyorum lakin size Laf veriyorum her gün daha güzel olacağım. Bu halıda yürümek için bir amaç belirledim ve artık buradayım” sözlerini kullandı.

Jeremy Renner Kırmızı halıda

 

 

 

DAHA önce NELER OLDU?

Yeğenini kurtarmak için kar küreme aracının altına atlayan Ünlü oyuncu Jeremy Renner, yaşadığı fecî Hadise hakkında birinci Sefer konuştu. “Bu benim kusurum ve bedelini ödedim. Hareketlerimin bu kadar Fazla acıya neden olduğu için kendimi Üzücü hissediyorum” diyen Renner, bu süreçte ailesini yıprattığını söyleyerek onlardan özür diledi.

Jeremy Renner kar küreme aracının altında kalmıştı

FİZİK TEDAVİ GÖRMEYE BAŞLADI

Adeta vefattan sönen Jeremy Renner, evvelki gün fizik tedavisi sırasında Özel bir koşu bandı yardımıyla yürüdüğü görüldü. nihayet durumunu toplumsal medya hesabından paylaşan Ünlü aktör, bütün hayranlarını sevince boğdu.

Jeremy Renner yürümeye başladı

“30’DAN Çok KEMİĞİM KIRILDI”

Daha Evvel toplumsal medya hesabından tedavi manzaralarını paylaşan aktör, “Aileme ve bana gönderdiğiniz iletileriniz ve kanılarınız için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve hürmetler. Bu 30’dan Çok kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar ortasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi üzere onarılacak, güçlenecek” şeklinde konuşmuştu. Bacaklarıyla ilgili Sorun yaşayan Renner’ın meskenine hastane yatağı yaptırması dikkat çeken ayrıntı olmuştu.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

HER ŞEY YEĞENİNİ KURTARMAK İÇİNMİŞ!

Ünlü oyuncunun yaşadığı ağır kazanın akabinde polis raporuna ulaşıldı. Buna nazaran Ünlü aktör, kullandığı kar küreme aracı yeğenine gerçek kayınca onu kurtarmak için araçtan atlamak zorunda kaldı. Yeğeninin ezilmesinden korkan Renner, o Lahza yaşadığı panik sebebiyle araçtan atlarken el frenini çekmeyi unuttu. 

İYİLEŞMESİ İÇİN ÖNÜNDE UZUN BİR YOL VAR

Kar küreme aracının altında kaldığı ve Önemli bir biçimde yaralandığı öğrenilen Ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ fakat var olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” sözlerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan Ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin var olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın uygunlaşması için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 Yıl sonra eski formuna dönebileceği Anlatım edildi. Bacaklarından ve başından Önemli boyutta yaralanan Ünlü oyuncuya toplumsal medya hesabından hayranları tarafından takviye iletisi gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait yeni İzah yapıldı

HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ağızları Aleni bırakan balık yakalama yöntemi! Asyalılar’ın coca cola, yumurta ve mentos ile…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir