Kanserle mücadele eden Jonnie Irwin’den ağlatan açıklama: Çocuklarım beni tanıyamayacak!

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

2000’li yılların birinci yarısından bu yana ekranlarda fırtına üzere esen İngiliz TV yıldızı Jonnie Irwin, 2 Yıl Evvel yakalandığı akciğer kanseri hastalığı hakkında birinci Sefer konuştu. “Kirli bir Sır saklıyorum. Bu benim sırtımda yük gibi” diyen Irwin’in açıklamaları herkesi ağlattı.

İngiltere’de TV1 kanalında yayınlanan A Place in the Sun ve BBC’de ekrana gelen Escape to the Country isimli programlarla dünya çapında bir üne kavuşan Jonnie Irwin, yaklaşık 2 Yıl Evvel akciğer kanserine yakalanmıştı. 2016 yılında nikah masasına oturduğu Jessica Holmes ile Mesut bir evlilik sürdüren ve 3 çocuk babası olan Irwin, “Kirli bir Sır saklıyorum. Bu benim sırtımda yük gibi” diyerek hastalığı hakkında birinci Sefer konuştu. 

Jonnie Irwin ve ailesi

“NE KADAR VAKTİMİN KALDIĞINI BİLMİYORUM”

Hello Dergisi‘ne konuşan 48 yaşındaki yıldız isim, bundan iki Yıl Evvel teşhis aldığını ve kendisine sırf 6 aylık ömür biçildiğini Anlatım etti. Buna Karşın hastalığıyla uğraş ettiğini söyleyen Irwin, “Geride ne kadar vaktim kaldığını bilmiyorum ancak Olumlu düşünmeye ve o denli kalmaya çalışıyorum. Benim bu bahisteki yaklaşımım ‘Kanserle çaba ediyorum, kanserden ölmüyorum.’ Yapmak istediklerime ait Ufak hatırlatma notları hazırladım. Kendime ‘ileri dönük plan yapma zira gereğince güzel olmayabilirsin’ demeyi alışkanlık haline getirdim” biçiminde kelamlarını sürdürdü.

Jonnie Irwin eşi ve çocuğuyla beraber

“ÇOCUKLARIM BABALARINI TANIMADAN BÜYÜYECEKLER”

Çocuklarının yanında olamamaktan korkan TV yıldızı “Ama plan yapmak istediğimi biliyorum. Ailemle anları yakalamak ve anılar biriktirmek istiyorum. Zira gerçek şu ki; çocuklarım babalarını tanımadan büyüyecekler. Bu benim kalbimi kırıyor” diyerek herkesi duygulandırdı. 

Jonnie Irwinden üzen açıklamalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir