Jeffrey Dahmer’i oynayan Evan Peters’dan şoke eden sözler: Bana çok fazla karanlık getirdi!

Sağlık Kas 21, 2022 Yorum Yok

Dünyanın en Fazla tanınan seri katillerinden biri olarak hafızalara kazınan Jeffrey Dahmer’in hayatı 21 Eylül’de Netflix’te izleyenlerle buluştu. Herkesten Aka reaksiyon toplayan “Canavar: Jeffrey Dahmer’in Hikayesi” isimli üretimde Dahmer’i oynayan Evan Peters, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1978 ve 1991 yılları arasında 17 genç erkeği vahşice parçalayıp öldüren ve yamyamlık hataları işleyen dünyanın en Fazla tanınan seri katili Jeffrey Dahmer‘in hayatı geçtiğimiz haftalarda dijital içerik platformu Netflix’te yayınlandı. “Canavar: Jeffrey Dahmer’in Hikayesi” adlı imal, bütün dünyada Aka bir reaksiyonla karşılanırken kurbanların aileleri de projenin sorumlularına ateş püskürdü.

Jeffrey Dahmer

Çocukların psikolojilerini Olumsuz manada etkileyen ve kurbanların ailelerinin Özel haklarını ihlal eden üretim Aka reaksiyonla karşılanırken Dahmer’in hayatını oynayan Amerikalı aktör Evan Peters, husus hakkında Hürriyet Gazetesine konuştu. 

Canavar: Jeffrey Dahmer dizisinin başrolü Evan Peters

“ONUN ZİHNİNE GİRMEK İSTEDİM”

Senaryoyu kabul edip etmeme konusunda kararsızlık yaşadığını itiraf eden Peters, şöyle konuştu:

“Senaryo şahaneydi ve dürüst olmak gerekirse birinci başta Fazla korkmuştum. Nitekim yapsam mı yapmasam mı diye Fazla Çok düşündüm. İnanılmaz derecede karanlık, inanılmaz bir Saha okuma olacağını biliyordum. Sonrasında Dateline Stone Phillips röportajını izlememi tavsiye ettiler. O röportajda nasıl konuştuğunu izledim. Bundan büyülendim ve insan davranışının bu çok tarafının psikolojisine dalmak istedim. Yaptığı şeyi neden yaptığını anlamaya çalışmak için elimden geldiğince Fazla kitap, psikoloji raporları, itiraflar, Vakit çizelgeleri okudum. Dört ay hazırlık, altı ay Cazibe yaptık. çok düz bir sırtı var. Yürürken kollarını devinim ettirmiyor, ben de bunun nasıl bir His olduğunu görmek için kollarıma tartı koydum. Karakterin asansörlü ayakkabılarını, kot pantolonunu, gözlüklerini giydim. Sigaram Daimi elimdeydi. bütün bu dışsal şeylerin Cazibe yaparken ikinci tabiatımız olmasını istedim. Pek Fazla manzara izledim ve sesini alçaltmak için bir lehçe koçuyla da çalıştım. Konuşma biçimi Fazla besbelliydi ve bir lehçesi vardı. Konuşma kalıplarını öğrenme umuduyla bunu her gün dinledim. Bunu yapmamın sebebi aslında onun zihnine girmek içindi”

“BU PROJE BANA çok FAZLA KARANLIK VE OLUMSUZLUK GETİRDİ”

Proje bitine kadar Olumlu şeyler yapmaya İtina gösterdiğinin altını çizen Peters, “Bu rolü canlandırırken kendimi baştan sona verdim. Bu bana Fazla Çok karanlık ve olumsuzluk getirdi. lakin sonuncu amacı görmek, projenin biteceğini bilmek, yavaş yavaş ilerlemek bence Yardımcı oldu. Konuta gittiğimde, Şen şeyler yapıyordum. Set bitince “Komedi ve aşk sinemaları izlemenin vakti. St. Louis’e dön ve aileni ve arkadaşlarını gör” diye kendime hatırlatmalar yapıyordum. Tüm bunlar hakikaten ayakta kalmama Yardımcı oldu” diyerek kelamlarını tamamladı. 

Jefrrey Dahmeri oynayan Evan Peters

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir