James Bond yıldızı Daniel Craig komşularıyla kanlı bıçaklı oldu!

Sağlık Kas 17, 2022 Yorum Yok

İngiliz casus James Bond sinemalarıyla şöhretin kapılarını aralayan oyuncu Daniel Craig, konutunun bahçesindeki ağaç sebebiyle komşularıyla karşı karşıya geldi.

Dünya sinemasının unutulmaz serilerinden James Bond ile hafızalara kazınan Daniel Craig ve eşi Rachel Wisz, şimal Londra’daki meskenlerinin bahçesindeki ‘sorunlu ağaçlar’ nedeniyle komşularıyla davalık oldu. 

Daniel Craig ve eşi Rachel Wisz

Beş Yıl Evvel çınar ağacının köklerinin konutlarına ziyan verdiğini sav eden komşularıyla Sorun yaşayan Ünlü çift, ağacı bahçelerinde tutabilmeyi başarmıştı. Ağacın Önemli çökmelere neden olduğunu ileri süren komşular ağacı kesmek için müracaatta bulundu. Ancak Camden Belediyesi’ndeki planlamacılar Yan tarafta oluşan çatlaklardan kanalizasyon borusunu Mesul tutunca ağaç kesilmedi. 

Daniel Craig ve eşi Rachel Wisz çiftinin bahçelerindeki ağaç

Komşularıyla yaşadıkları sorunun akabinde daha Çok ağaç çalışması yapmak isteyen çift, belediyeye müracaatta bulundu. Ağaç Müdafaa Buyruğu ile korunan ağaçları budamak ve bakımını yapmak isteyen Craig, Camden Belediyesi yetkililerinden istikbal karşılığı bekliyor. 

Daniel Craig

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

“Barış Akarsu Merhaba” sinemasının başrol oyuncularından Yasemin.com’a Özel açıklamalar!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir