İngiliz Kraliyet Ailesi’nde sular durulmuyor! Kraliçe Camilla gelini Kate’i kıskanıyor

Sağlık Kas 10, 2022 Yorum Yok

İngilizlerin odak noktası haline gelen Kral III. Charles’ın taç giyme merasimi için Geri sayım devam ederken Kral III. Charles’ın eşi Camilla’nın ‘büyük endişesi’ toplumsal medyaya damga vurdu.

8 Eylül’de ömrünü yitiren İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth‘in yerine geçen oğlu Kral III. Charles‘ın taç giyme merasimi bütün dünyada Aka bir heyecanla bekleniyor. 6 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan taç giyme merasimi, Britanya tarihinde 70 Yıl sonra yapılan birinci taç giyme merasimi olacak. 64 Yıl boyunca Kral olma hayali kuran 73 yaşındaki Charles’ın taç giyme merasiminde 17 yıllık eşi Camilla da taç takacak. 

Camilla Parker Bowles

Kral Charles’ın eski eşi Prenses Diana‘dan Dolayı İngilizlerin pek sempati duymadığı Camilla’nın bu Merasim için herkesten Fazla daha heyecanlı ve kaygılı olduğu öğrenildi. Charles ile evlenmek için 30 Yıl boyunca bekleyen Camilla’nın korkusu taç giyeceği için değil de tahtın varisi Prens William’ın eşi Kate Middleton. Kraliyet ailesine yakın kaynaklara nazaran Camilla, gerçekleşecek olan merasimde Kate Middleton’ın kendisinden rol çalması konusunda epeyce çekinceli. 

İngiltere Hükümdarı III. Charlesın eşi Camilla ve Kate Middleton

Kral III. Charles’ın tahtı oğluna bırakmasını isteyen şahıs sayısının Aka bir kitle olduğunu göz önünde bulundurursak Camilla’nın “İngilizlerin sevgisini kazanan” Kate Middleton’ı tehdit olarak görmesi Fazla doğal. 

Kate Middleton

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Detone olan Seray Sever’in kelamları Merve Boluğur’u kızdıracak!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir