İlker Ayrık’tan şoke eden itiraf: Hiç istemediğim insanlara araba verdim!

Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz gün katıldığı bir programda “Ben Bilmem Eşim Bilir” müsabakası hakkında konuşan oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, “Hiç istemediğim insanlara otomobil vermek zorunda kaldık” açıklamalarıyla herkesi şoke etti.

Ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, evvelki gün Doğu Demirkol‘un sunumunu üstlendiği Alelade Show‘a konuk oldu. Uğraş hayatı ve Özel yaşantısına dair açıklamalarda bulunan Ayrık, bir Devre ekranlarda fırtına üzere esen “Ben Bilmem Eşim Bilir” programı hakkında konuştu. 

Alelade Show

“TARAFSIZ OLMAK ZORUNDA DEĞİLİM”

4 çiftin otomobil mükafatı için kıyasıya bir gayret verdiği programda sunuculuk yapan Ünlü oyuncu “Hiç istemediğim insanlara otomobil vermek zorunda kaldık. Ben beşerim, ben tarafsız olmak zorunda değilim, adil olmak zorundayım. Elbette taraf tutuyorum” itirafıyla herkesi şaşırttı. Kelamlarının devamında “Aile kıssalarını bildiğim yarışmacılar vardı, muhtaçlıkları olduğunu biliyorum, kazanamıyorlar, konuta gidince moralim bozuluyor. Hiçbir vakit zaman geçirmek istemeyeceğim, hoşlanmadığım insanlara otomobil verdim” diyen Ayrık’ın tabirleri toplumsal medyada yankı uyandırdı. 

Ben Bilmem Eşim Bilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Osmanlı topraklarında birinci Kez kayıt altına alındı! Birinci düğün görüntüsü…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir