IKEA’dan neler alınır? IKEA’dan alışveriş yapmanın püf noktaları

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Konutunuzun her şeyi sloganıyla yıllardır konutlara ilişkin tüm muhtaçlıkları gidermeye yönelik eser çeşitleri sunan dekorasyon firması IKEA, dünyanın dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Pekala IKEA’dan nasıl alışveriş yapılır? Labirent bir sistemle mimarisi yapılan IKEA, nasıl gerçek halde gezilebilir? Sizler için IKEA’dan alışveriş yapmanın püf noktalarını anlatan püf noktalar rehberi hazırladık. Ayrıntılar haberimizde.

Çocuk odaları, salonlar, yatak odaları, genç odaları, mutfaklar, banyolar, antreler… Konut konusunda aklınıza gelebilecek her alanda birbirinden şık modüller, dekoratif eserler, aksesuarlar, mobilyalar barındıran, yeni evli çiftlerin konut dekorasyonu için birinci tercihleri ortasında yer alan IKEA, İsveç’in en ünlü markalarından biri. Tasarımı, geniş alanları, birbirinden farklı çeşitleriyle alışveriş konusunda zorlayan bir mağazaya sahip olan IKEA için en çok merak edilen de, ‘IKEA’dan nasıl alışveriş yapılır’ sorusunun karşılığıdır. İçeriğimiz içerisinde bu soruya cevap aradık ve birkaç unsur içerisinde, alışverişinizi kolaylaştıracak olan tüyoları sizler için derledik. Bununla da yetinmeyip IKEA’dan almanız gereken, konutlarınız için en uygun ve kullanışlı dekorasyon eserlerini de bir ortaya getirdik. Konutunuzu en yeterli formda dekore etmenizi sağlayacak dekoratif eşya teklifleri, IKEA alışverişinizi en yararlı hale getirecek gerçek alışveriş yapma püf noktaları tüm ayrıntılarıyla haberimiz içerisinde sizleri bekliyor.

IKEA – ŞİFONYER: 438 TL

IKEA – SARKIT LAMBA: 399 TL

IKEA’DAN NELER ALINIR? IKEA’DAN ALIŞVERİŞ YAPMANIN PÜF NOKTALARI

– IKEA tam olarak 2 katlı bir mağazadır. Şayet mobilya alışverişi yapmak istiyorsanız birinci katı, aksesuar alışverişi yapmak istiyorsanız da 2. katı seçin.

IKEA – HALI: 279 TL

IKEA – RAFLIK: 287 TL

– Mobilyaların olduğu alanda örnek odalar, dekorasyonlar bulunur. Teşhir eserleri sayesinde, mobilyanın ve aksesuarın odanıza uygun olup olmadığını, nasıl dekore edebileceğinizi başınızda canlandırabilirsiniz.

IKEA – AYAK UZATMA TABURESİ: 319 TL

IKEA – AYAK UZATMA TABURESİ: 319 TL

– IKEA’daki mobilyalar, yassı kutuda ve demonte vaziyette durur. Bu durum, konutlarınıza taşıma konusunda size kolaylık sağlar.

– Aldığınız eserlerin tüm bilgileri ayrıntılı bir halde belirtilir. Taşıyamayacağınız mobilyalar, IKEA tarafından konutunuza taşınabilir ve monte edilebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir