İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak saçlarına fön çektirdi! O hali çok şaşırttı

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde evlenen İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak saçlarına fön çektirdi. O anları toplumsal medyada hesabından paylaşan Çıtak’ın bu hali beğenilmedi. İşte yorum yağmuruna tutulan yeni imajı…

İbrahim Tatlıses’in müzikçi kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter yaklaşık 1 ay Evvel dünyaevine girdi. Uzun müddettir gündem olan Ünlü İsim geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olmuştu. 

Çağlayan, müzikçi Dilan Çıtak’a “Saçlarını nasıl yıkıyorsun?” diye soru yöneltmişti. Saçlarını iki günde bir yıkadığını söyleyen Dilan Çıtak, “Babamın da saçları böyleydi, bonustu gençken” demişti. Dilan Çıtak kuaföre gitmediğini söyleyerek “Fön hayatımın 8-9 yaşlarında kaldı, 3 şahıs fön çekmişti saçıma” diyerek şaşırtmıştı.

dilan çıtak armağan çağlayan programına katıldı

SAÇLARINA FÖN ÇEKTİ

Saçlarıyla dikkat çeken Çıtak imaj değiştirdi. Saç rengini değiştiren İbrahim Tatlıses’in kızı saçlarına bir de fön çektirdi.

dilan çıtak yeni saçları

Dilan Çıtak’ın yeni imajı toplumsal medyada gündem oldu. ‘Sevdim sanki’ diyen Tatlıses’in kızını nazaran birçok toplumsal medya kullanıcısı “Kıvırcık daha iyi” yorumlarında bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Deprem tatbikatı sırasında AFAD’da Edis’ten Martılar çaldı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir