İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna’dan duygusal kelamlar: Umarım Elif Ada’yı da görür

Sağlık Kas 02, 2022 Yorum Yok


Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Derya Tuna, oğlunun evliliği ve torun hasreti hakkında konuştu. İbrahim Tatlıses’e de seslenmeyi ihmal etmeyen Tuna “Umarım İbrahim Tatlıses Elif Ada’nın evlendiğini de görür” formunda konuştu.

İbrahim Tatlıses‘le 18 yıllık birliktelik yaşayan ve İdo adından bir oğlu bulunan Derya Tuna, evvelki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden Tuna, oğlu İdo’nun evliliği ve torun hasretiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

Derya Tuna ve İdo Tatlıses

“UMARIM TORUN HASRETİM SONA ERER”

Daha Evvel katıldığı bir programda “Gelinimi kızım üzere seviyorum. Ona kaynanalık yapmıyorum, yapmam da. Oğlumla, ailemle memnunum. Onlar Mesut olsun bana yeter” sözlerini kullanan Ünlü İsim babaanne olmak istediğini vurgulayarak “Çocuk için erken olduğunu düşünüyoruz lakin annem birinci günden beri torun torun diye sayıklıyor. En iyi vakitte olmasını diliyoruz. Çocuk hoş bir şey, bakalım kısmet” şeklinde konuşmuştu. bütün bunların akabinde “torun özlemi” yeniden hatırlatılan Tuna, “Evlilikleri Fazla hoş gidiyor, umarım torun hasretim sona erer” diyerek oğlu ve gelinine seslendi. 

Derya Tuna

“ELİF ADA’NIN EVLENDİĞİNİ DE GÖRSÜN”

Dilan Çıtak’ın da evlenmesinden Dolayı Fazla Mesut olduğunu lisana getiren Tuna, “Allah Mesut etsin herkesi, herkes Mesut olsun inşallah. İbrahim Beyefendi Tüm çocuklarını evlendirdi. Umarım Elif Ada’da evlenir ve onu da görür” ifadeleriyle uygun dileklerde bulundu. 

İbrahim Tatlıses ve Elif Ada

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bengü’den doğum günü paylaşımı! Oğlu Selim…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir