Hollywood yıldızı Ron Smoorenburg’den Türk halkına tam destek: Terörün yeri zamanı ırkı olmaz!

Sağlık Kas 16, 2022 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü aktör Ron Smoorenburg, tedavi için birkaç gün Evvel soluğu İstanbul’da aldı. İstanbul’u dolaşmak için sabırsızlanan Ünlü yıldız, pazar günü gerçekleşen hain terör saldırısı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hollywood’da dövüş sahnelerinin vazgeçilmez ismi olarak hafızalara kazınan Ron Smoorenburg, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi. Saçları münasebetiyle tedavi olmak isteyen dünyaca Ünlü yıldız, daha önce geçirdiği 10 operasyonun akabinde dertli süreçler yaşadığını ve artık bu hususta güzelleşmek istediğini Anlatım etti. 

Ron Smoorenburg

Hollywood’da pek Fazla Ünlü ismin “saç” konusu nedeniyle rol almakta zorlandığına dikkat çeken Smoorenburg, tedavisi biter bitmez İstanbul’u dolaşmak istediğini söyledi. 

Ron Smoorenburg İstanbula geldi

İstanbul’a Aka bir hayranlık duyan ve bu kentin her köşesini görmek isteyen Ünlü aktör, 3 Kasım Pazar günü İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde gerçekleşen hain terör saldırısı hakkında da konuştu. 

Ron Smoorenburgden İzah

Terörün yeri, vakti, ırkı ve cinsi olmadığını lisana getiren Smoorenburg, Aka bir hüzün duyduğunu Anlatım etti. Türk halkının acısını paylaştığını söyleyen Ünlü yıldızın konuşmaları Türk hayranlarından alkış topladı. 

Ron Smoorenburg İstiklal Caddesinde gerçekleşen hain saldırıyı kınadı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

TRT ortak üretimiyle Sezai Karakoç Belgeseli bu akşam başlıyor!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir