Hızlı ve Öfkeli’nin unutulmaz yıldızı Paul Walker’ın kızı Meadow Walker’dan şaşırtan itiraf!

Sağlık May 22, 2023 Yorum Yok

2001 yılında gösterime giren birinci sinemasıyla Aka bir efsaneye dönüşen Süratli ve Öfkeli’nin Acı kaybı Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, babası hakkında bir itirafa imza attı.

Vin Diesel, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris ve Dwayne Johnson ile başrolü paylaştığı Süratli ve Öfkeli’nin unutulmaz siması Paul Walker, 2013 yılında şimdi 40 yaşındayken geçirdiği dehşetli bir kazada hayatını kaybetmişti. Başarılı oyuncu yerini kızı Meadow Walker’a bıraktı. Süratli ve Öfkeli 10’da rol Meydan Walker, galada babası hakkında şaşırtan bir açıklamaya yer verdi.

Hızlı ve Öfkeli Paul Walker

“BANA İŞARETLER GÖNDERDİĞİNİ ANLIYORUM”

Babasının kendisiyle sayılar aracılığıyla bağlantı kurduğunu söyleyen Walker, “Babamın en sevdiği sayılar 4 ve 7’ydi. Benim için işaretler bunlar” diyerek şöyle devam etti:

Paul Walkerın kızı babası hakkında konuştu

“Ne Vakit bir şey hakkında kuşkuya düşsem, ne Vakit biriyle hengame etsem ne Vakit yok yere sinirlensem Çabucak etrafımda 4 ve 7 sayılarını görmeye başlıyorum. O Vakit babamın hâlâ benimle olduğunu, beni üstten bir yerden kollayıp gözettiğini ve bana işaretler gönderdiğini anlıyorum. Ve o Vakit kendime her şeyin yoluna gireceğini ve babamın benimle olduğunu söyleyip rahatlıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Almanlar ‘İnanmıyoruz’ deyip Sakarya’ya geldi! Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn resmen gösteri yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir