Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Herkes onu Bizimkiler dizisinden tanıyordu! Ayşe Kökçü’den şoke eden Kenan Işık itirafı!

Herkes onu Bizimkiler dizisinden tanıyordu! Ayşe Kökçü’den şoke eden Kenan Işık itirafı!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
12 0

armağan Çağlayan’a konuk olan Ayşe Kökçü, Kim Milyoner Olmak İster müsabakası ile hafızalara kazınan Ünlü İsim Kenan Işık ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir apartmanda yaşayan ailelerin kendi ortalarında ve etraflarıyla yaşadıkları münasebetleri anlatan ‘Bizimkiler dizisindeki ‘Nazan’ karakteriyle tanınan Ayşe Kökçü, katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daima uzun vadeli işlerde çalıştığını belirten oyuncu, Kim Milyoner Olmak İster müsabakası ile hafızalara kazınan Ünlü İsim Kenan Işık ile ilgili “Kenan Işık geldi ve 9 sene üzere bir mühlet içerisinde bana rol verilmedi.” diyerek şaşırtan açıklamalarda bulundu. 

“İLK VAKİTLERDE TUTMADI”

Bizimkiler dizisi ile ilgili İzah yapan Ayşe Kökçü “Dizi inanılmaz bir yere çıktı. Birinci vakitlerinde hiç tutmadı hatta karikatürler vardı. Sonra dizide Aka bir patlama oldu. En nihayet Show TV’deyken kalktı. Bu reytingler ile baş edemedi” dedi.

“BANA ROL VERİLMEDİ”

Usta oyuncuya “Şehir Tiyatroları’nı bir Devre yöneten Kenan Işık birtakım ferdî münasebetleri nedeniyle bana düzgün roller vermedi” cümlesinin hatırlatılması üzerine şaşırtan itiraflarda bulundu.

Kökçü açıklamasına “Gencay Hanım Kenan Işık’tan daha Evvel genel Sanat Yönetmeni’ydi. Sonra Kenan Işık geldi ve 9 sene üzere bir müddet içerisinde bana rol verilmedi. Ben yalnızca Lüküs hayat oynadım. Benim yaşımın en verimli vakitleriydi onlar. O denli yaptı Kenan, niyeyse onu da bilemedim” cümleleri ile devam etti.

“ALLAH ŞİFA VERSİN”

Ayşe Kökçü, “Allah şifa versin. Bu türlü bir şey yaşadık. lakin Değerli değil. O gitti biz Yeniden işimize devam ettik. Kim gelip kim giderse gösteri devam ediyor” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir