Hazal Kaya mesken sahibine açtığı dava kararı sonuçlandı! Hazal Kaya 7 aylık kira bedelini…

Sağlık Kas 06, 2022 Yorum Yok


Ünlü oyuncu Hazal Kaya, konut sahibine açtığı dava sonuçlandı. Mahkemeyi kazanan Hazal Kaya, 7 aylık kira bedelinin iadesine hükmetti.

Son devirlerde herkesin yaşadığı kiracılar ve konut sahipleri ortasındaki uyuşmazlıklar Ünlü ünsüz ayrım etmeksizin Problem olmaya başladı. Bu problemlerden etkilenen biride başarılı oyuncu Hazal kaya oldu. İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Kaya, geçen yıllarda konut sahibi ile sıkıntılar ömürüz bunun üzerine uyuşmazlığı mahkemeye kadar taşımıştı. Oyuncunun açtığı dava sonuçlandı.

Hazal Kaya konut sahibine açtığı dava kararı sonuçlandı!

Kaya, Göktürk’te kiraladığı meskende ağır bir küf kokusu ayrım edince bu durumu mesken sahibine bildirmiş fakat mesken sahibinin konutun tadilatına yanaşmaması üzerine de kira kontratını feshetmişti.

hazal kaya mahkeme sonucunu kazandı

7 AYLIK KİRA BEDELİNİN GERİ ÖDENMESİNE KARAR VERİLDİ

Kaya’nın avukatı Nail Gönenli’nin yürüttüğü dava, uzman raporlarına nazaran taşınmazın izolasyon eksikleri nedeniyle nem ve rutubetli olduğuna, buna bağlı küf kokularının bulunması nedeniyle kira alakasının haklı sebeple feshinin hukuka Müsait olması sebebiyle 7 aylık kira bedelinin iadesinin gerektiği kanaatine varıldı.

hazal kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ünlü Fransız model İslamiyet’i seçti! “Hayatımın en Özel anları”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir