Hande Soral’ın oğluyla fotoğrafına ilk yorum eşi İsmail Demirci’den geldi!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

2017 yılında oyuncu İsmail Demirci ile dünya meskenine giren hoş oyuncu Hande Soral mayıs ayında oğlunu kucağına almıştı. Toplumsal medyada paylaşımları İlgi gören oyunculardan olan Soral oğlu Ali ile yeni bir paylaşım yaptı. O paylaşımı Aka İlgi gören Soral’a birinci yorum ise eşi İsmail Demirci’den geldi. İşte o yorum…

2017 yılında nikah masasına oturan Ünlü oyuncular Hande Soral ile İsmail Demirci geçtiğimiz Mayıs ayında oğulları Ali’yi kucaklarına almanın sevincini yaşadılar. Toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Hande Soral’ın paylaşımları da Aka İlgi görüyor. Bu İlgi gören paylaşımlara bir yenisini ekleyen başarılı oyuncunun oğluyla olan paylaşımına da yorum üzerine yorum yağdı. Bu paylaşıma birinci yorum ise oyuncunun eşi İsmail Demirci’den geldi.

Hande Soral ve İsmail Demirci oğullarıyla

“SAÇLARI BANA BENZİYOR”

Oğlu ile Birlikte çekildiği Mesut kareyi takipçileriyle paylaşan Ünlü oyuncuya yorumlar da gecikmedi. Eşi ile oğlunun bu karesine birinci yorum İsmail Demirci’den geldi. İsmail Demirci “Saç rengi bana benziyor” ifadelerini kullanarak esprili bir yorumda bulundu.

Hande Soral paylaşımı

İsmail Demirci’nin bu yorumuna, Hande Soral’ın kardeşi Bedirhan Soral‘dan “Ayakkabıları bana benziyor” yorumuyla esprili bir karşılık geldi. Paylaşıma birebir vakitte Ünlü oyuncunun takipçileri ve dostlarında hoş yorumlar da gecikmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

“Sipsecmel”in kızının pankek ile imtihanı! Toplumsal medya fenomeni o anları paylaştı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir