Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Hakan Altun’da harekete geçti! 5 depremzede aileyi…

Hakan Altun’da harekete geçti! 5 depremzede aileyi…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
25 0

Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizin etkilendiği zelzelede ünlüler yardım seferberliği yaptı. Bir Yuva Bir Kira kampanyasına takviye olan ünlüler ortasında yer Meydan Hakan Altun, 5 depremzede aileyi Konuk edeceğini açıkladı.

İlk günden itibaren ailesiyle Birlikte depremzedeler için harekete geçen müzikçi Hakan Altun nihayet hareketiyle övgü topladı. bütün sevenlerini de Bir Yuva Bir Kira ve Meskenim Yuvan Olsun kampanyalarına dayanak olmaya Davet eden Altun,  5 depremzede aileyi Konuk edeceğini duyurdu.

Hakan Altun depremzede aileleri meskeninde ağırlayacak

Hakan Altun, asrın felaketi olarak nitelendirilen ve binlerce kişinin vefatına Sebep olan zelzele sonrası toplumsal medya hesabından İzah yaptı. İşte o paylaşım:

“ACILAR HEPİMİZİN ACISI, YARALAR HEPİMİZİN YARASI”

“Gerçekten Fazla güç bir Acı bu. Siirtli bir Ebeveyn babanın evladı olarak, kız kardeşim ve annemle birlikte 5 aileyi 5 Tane eşyalı konutta 1 Yıl boyunca Konuk etmek istiyoruz. Dayanışmaya ve yardımlaşmaya emek veren herkese Ebedi teşekkür ediyorum. Acılar hepimizin acısı, yaralar hepimizin yarası. ancak Vakit yaralarımızı sarma vakti. Siz de bir aileye takviye olabilirsiniz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kuruluş Osman oyuncularından ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasına destek!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir