Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Hafsanur Sancaktutan’dan intihar iddialarına yanıt! Bileklerinin fotoğrafını…

Hafsanur Sancaktutan’dan intihar iddialarına yanıt! Bileklerinin fotoğrafını…

admin admin - - 3 dk okuma süresi
20 0

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının yorumcularından Bircan Bali geçtiğimiz gün ortaya herkesi şoke eden bir tez atmıştı. meşhur oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın ilaç içerek bileklerini kestiğini ve intihar teşebbüsünde bulunduğunu söyleyen Bali’nin argümanlarına oyuncudan Karşılık geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Magazin olaylarının yorumlandığı program Söylemezsem Olmaz‘da, genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan hakkında herkesi şoke eden bir sav ortaya atan Bircan Bali‘ye oyuncudan Cevap gecikmedi. Bali, Sancaktutan’ın meslektaşı Deniz Can Aktaş ile olan 4 senelik birlikteliklerini bitirdikten sonra ayrılığa dayanamayarak intihar teşebbüsünde bulunduğunu argüman etmişti.

Bircan Bali ve Hafsanur Sancaktutan

22 yaşındaki oyuncunu ilaç içtikten sonra bileklerini kestiğini sav eden Bali programda “Hafsanur, eski sevgilisi ile tartışarak bağını bitiriyor. Daha sonra meskeninde ilaç içerek bileklerini kesiyor. Deniz Can’ı arayarak ‘İyi değilim, kendime ziyan vereceğim’ diyor ve fotoğraf çekerek çocuğa gönderiyor. Deniz Can da Çabucak meskene sıhhat gruplarını yönlendiriyor. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hafsanur’un midesi yıkanıyor ve bileklerine müdahale ediliyor. Hafsanur bu olayın gizli kalmasını istediği için isminin evraklarda yer almamasını istiyor ve o gece taburcu olmak istemiş. Benim haberimden sonra bir İzah yaparak ‘İntihara teşebbüs etmedim, zehirlendim’ diyecek. Ben haberimin ardındayım, hastanedeki konuşmalarına kadar her şeyi ortaya çıkartırım” tabirlerine yer verdi.

Söylemezsem Olmaz prgramı

BİLEKLERİNİN FOTOĞRAFINI…

İntihar teşebbüsünde bulunmadığını kanıtlamak için bileklerinin fotoğrafını çekerek toplumsal medya hesabından paylaşan Sancaktutan, çektiği görüntüyle da Bali’nin o savlarına Karşılık verdi. Oyuncu çektiği videoda “Herkese selam, ben şu anda Fazla uygunum. İlginiz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Ben bir zehirlenme geçirdim. Olayın aslı bu. Düşünen ve merak eden herkese Fazla teşekkür ediyorum. Ben yeterliyim, merak etmeyin. Bu açıklamayı da âlâ olduğumu görün diye yapıyorum.” tabirlerini kullandı.

Hafsanur Sancaktutan’ın açıklamaları:

Aynı vakitte toplumsal medya hesabından bileklerinin fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Çok Çok bildiri geldi. Bu türlü bir fotoğraf koymak zorunda kaldım. çok üzgünüm.” notunu yazarak hakkında çıkan argümanları yalanladı.

Hafsanur Sancaktutan

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir