Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Hadise’nin boşandığı eşi Mehmet Dinçerler ile ilgili itirafı şoke etti! “Ölmek istedim…”

Hadise’nin boşandığı eşi Mehmet Dinçerler ile ilgili itirafı şoke etti! “Ölmek istedim…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

Ünlü müzikçi olay geçtiğimiz aylarda çalkantılı bir formda biten evliliği hakkında birinci Sefer konuştu. 5 ay evli kaldıktan sonra Mehmet Dinçerler’den boşanan olay itiraflarıyla herkesi şaşırttı.

Şarkıcı olay geçtiğimiz Yıl Amel insanı Mehmet Dinçerler ile sessiz sedasız nikâh masasına oturmuş ve beş ay üzere Fazla kısa bir müddette Biricik celsede boşanmıştı. Olaylı bir biçimde boşanmasıyla gündeme gelen Hadise, yeni müziği Feryat’ta adeta o günleri anlattı.

“ÖLMEK İSTEDİM, ÖLSÜN İSTEDİM”

Yaklaşık 14.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından müziğin kıssasını paylaşan 37 yaşındaki popçu, sessiz feryadını, “Kaç kez inandım, kaç sefer yanıldım. Ölmek istedim, ölsün istedim. Kalbimi yerimden söküp atmak istedim” kelamlarıyla Anlatım etti.

“BAĞIRA ÇAĞIRA Çığlık ETMEK İSTEDİM”

Hadise, müziğini tanıtırken şu sözleri kullandı:

“Bu müziğe kadar sessiz bir feryattı benimki, duyanın anlamadığı, anlayacak olanın duymadığı. Her seferinde kıyıya vurmaktan yorulup, bağıra çağıra Çığlık etmek istedim. Dinlediğim birinci anda bu müziğin başta benim ve sessiz çığlıkları olan herkesin sesli feryadı olsun istedim. Çığlık işte bütün bu hislerle okyanusa açılmayı Hayal edip, Düş kırıklığıyla deniz kıyısına vuranların öyküsünü anlatıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Muhteşem Üçlü’den düet! Murat Boz, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak…

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir