‘Hadi Hayırlısı-Istakoz’un Haritası’ filminin hazırlıkları devam ediyor!

Sağlık Kas 16, 2022 Yorum Yok

Yönetmenliğini Şiar Zaim’in üstlendiği, senaryosunun Davut Bekri ve Cengiz Küçükayvaz tarafından kaleme alındığı ‘Hadi Hayırlısı-Istakoz’un Haritası’ sineması izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Sinemanın montaj çalışmaları devam ediyor.

Yapımcılığında Davut Bekri’nin imzasının olduğu “Hadi İyisi – Istakoz’un Haritası” sinemasının montajı bütün süratiyle devam ediyor. Çalışmaların önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Willer Sinema imzalı sinemanın vizyon tarihi Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 21 Nisan 2023 olarak açıklandı.

hadi iyisi ıstakozun haritası sinemasının montajı devam ediyor

‘HADİ HAYIRLISI-ISTAKOZ’UN HARİTASI’ SİNEMASININ OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Ana karakterlerini Hakan Alım, Cengiz Küçükayvaz, Bülent Çolak, Turgay Tanülkü üzere Ünlü isimlerin oluşturduğu Güldürü tipindeki sinemanın dağıtımını TME Sinema yapacak.

‘HADİ HAYIRLISI-ISTAKOZ’UN HARİTASI’ SİNEMASININ KONUSU NEDİR?

İki rakip mafya babasının uğrunda gözlerini kararttığı eski bir define haritasının hasbelkader bir ortaya gelmiş 9 kişinin ellerine geçmesi ve bu harita yardımıyla, bir kilisenin mezarlığında gömülü define sandığını bulmak için yola çıkmaları sinemanın konusunu oluşturuyor. Kahramanlarımız başlarına geleceklerden habersiz, Güçlü olma umuduyla sonu bilinmeyen lakin bir o kadar da Komik bir seyahate çıkacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

TRT ortak imaliyle Sezai Karakoç Belgeseli bu akşam başlıyor!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir