Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Günlerdir deprem bölgesinde olan Suavi’den duygulandıran kare!

Günlerdir deprem bölgesinde olan Suavi’den duygulandıran kare!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
10 0

Suavi ve eşi Gönül Saygan’ın depremzede çocuğa hami aile olmak için yaptıkları müracaat reddedilmişti. zelzele çalışmalarına katılan Suavi’nin boğazından Yemek geçmediği imajlar toplumsal medyaya damgasını vurdu.

Türkiye’yi Yasa boğan ve 40 binden Çok yurttaşın vefatıyla sonuçlanan zelzelelerin akabinde bölgeye giderek yurttaşlara yardım etmeye çalışan müzikçi Suavi ve eşi Gönül Saygan, depremzede bir çocuğa hami aile olmak için müracaat yaptı. 

Çiftin kollayıcı aile olma talebi yapılan incelemelerin akabinde reddedildi. Twitter hesabından verilen Olumsuz karara sitem eden Gönül Saygan, “Suavi 70 yaşında diye bizim hami aile olmamızı reddettiler. 70 yaşında dedikleri adam, hala zelzele bölgesinde 20 saat çalışıyor. Biz o çocuklara, çiçek üzere bakarız. Engelimizi kaldırın. Biz talibiz” ifadelerini kullanmıştı. 

BOĞAZINDAN GEÇMEDİ!

Günlerdir zelzele bölgesinde olan ve gece gündüz demeden yardım çalışmalarına katılan Suavi toplumsal medyada Vakit vakit paylaşım yapıyor. Yorgunluktan ve güç durumdaki insanları düşünmekten Yemek yiyemeyen müzikçi bu kare için “Ne desem bilemedim ki. Boğazımdan geçmiyordu sanki” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir