Gülşah Saraçoğlu’ndan Demet Akalın’a olay sözler!

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Moda dünyasının bilinen ismi Gülşah Saraçoğlu, “Adını bile anmak istemiyorum” dediği Demet Akalın hakkında Hadise çıkaracak kelamlar söyledi.

Doya Doya Moda ile Tv8 ekranlarında gördüğümüz Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz aylarda hesabının çalınması ve kullanıcı isminin değişmesiyle gündeme bomba üzere düşmüştü. Magazin dünyasının nihayet vakitlerde en Fazla anılan ismi olan Saraçoğlu, ‘Katarsis’ programının konuğu oldu. Programda Demet Akalın ve Özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Gülşah saraçoğlu katarsis programına konuk olduğu anlar

DEMET UYARDI SARAÇOĞLU SİLDİ!

Gündemi sarsan Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu konusunda Ünlü müzikçi Demet Akalın açıklamalarda bulunmuştu. meşhur popcu, “İki tarafı da uyarmıştım geçen sene. Daha Fazla hanım tarafını uyarmıştım” sözleri söylemesi üzerine Saraçoğlu eski dostu Akalın’ı bir çırpıda silmişti.

demet akalın

“KIZGIN VE ÖFKELİYİM”

Programda “Seni kırmış ya da üzen biri yanına otursa ne yaparsın?” sorusu üzerine Saraçoğlu İsim vermeden, “Kalkar giderim. O şahıs benim hayatımı mahvetti, ellerine sıhhat. münasebet yaşadığım biri değildi. Geçmedi, hayat uzunluğu da geçmeyecek. çok kızgın ve öfkeliyim. Ona her şeye Karşın hakkımı helal ettim, öteki dünyada karşılaşmamak için”  ifadelerini kullandı. 

Gülşah saraçoğlu demet akalın hakkında sözleri

“BANA HİÇ YAKIŞMAZ”

Bir Devre isminin Deha Bilimlier ile anıldığı ve magazin gündemini uzun bir mühlet meşgul ettiği Hadise hakkında konuşan Saraçoğlu, “O Devre bir isimden bahsedildi. Biz de sanatçı kız arkadaşımla ‘kim sanki bu’ diye konuşuyorduk. Telefonum bir anda susmamaya başladı. Bunun hakikaten olduğuna dair ellerinde imajlar olduğunu, bir yere gidildiğini söylüyorlar. Yalnızca izledim. İsmini bile anmak istemediğim bayan bana ileti atarak ‘acaba sen bir daha oraya gitmesen mi?” diyor. Ben oraya davetli olarak değil, paramı vererek gidiyorum. Daha sonra televizyonlara çıkarak ‘ben onu uyardım’ dedi. Vah vah… Herkes onun olayı doğruladığını düşündü. Ben çıkıp senin de geçmişinde bunlar vardı demedim. Benimkiler yanlışsız şeyler lakin bana ne. Çoluğu çocuğu olan bir insan. Bana hiç yakışmaz.” dedi.

Demet akalın ve gülşah saraçoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir