Gülden Karaböcek’e sürpriz! Sahnede doğum günü…

Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Türk müziğinin en Ünlü isimlerinden biri olan Gülden Karaböcek, sürpriz bir doğum günü kutlamasıyla şoke oldu. meşhur müzikçi Muğla’da sahne aldığı sırada meslektaşları tarafından pasta üfletilerek doğum günü kutlandı.

Yeşilçam iç olmak üzere birçok sinema ve dizide müzikleri yayınlanan, radyo vakitlerinde sesiyle devirlere damgasını vuran Gülden Karaböcek, 69 yaşına girdi. meşhur müzikçi karşılaştığı sürprizle şoke oldu.

gülden karaböcek

“3 YAŞIMA GİRDİM”

Muğla’da bir restoranda sahne Meydan Ünlü müzikçi, meslektaşlarının yaptığı sürprize karşı memnunluğunu saklayamadı. meşhur müzikçiye düzenlenen doğum günü partisi, pastasıyla Birlikte sahneye getirildi. “Sahnede 3 ıslak doğum günümü kutluyorum” esprisi yapan Karaböcek hayranları tarafından alkış aldı.

gülden karaböcek

“KÖTÜ GÜNLER DE GÖRDÜK…”

Devamında ise Karaböcek “Ben Öbür birisinin sanmıştım kusura bakmayın. 3 yaşıma girmişim. Güzel, Üzücü şimdiye kadar hoş günler gördüm. Kötü günler de gördük tabi Fazla fakat. Sizler hiç Üzücü günün kırıntısını bile görmeyip ömrünüz boyunca rahat, ferah içinde Mesut ve sağlıklı yaşayın” kelamlarını kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gelsin hayat Bildiği Üzere 17. kısım fragmanı yayınlandı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir