Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Görkem Sevindik’ten deprem yorumu: “Umut her zaman bizimle”

Görkem Sevindik’ten deprem yorumu: “Umut her zaman bizimle”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
8 0

Türkiye’de yaşanan zelzele felaketi hakkında konuşan Ünlü oyuncu Görkem Sevindik, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sevindik, yaşanan zelzeleler için “Umut her Vakit bizimle” yorumunu yaptı.

Türkiye 6 Şubat‘ta merkez üssü Kahramanmaraş olan iki Aka zelzeleyle Asrın Felaketine uyandı. Binlerce kişinin vefatına ve Fazla sayıda insanın evsiz kalmasına Sebep olan sarsıntının ardından 2 hafta sonra Hatay‘da tekrar bir zelzele meydana geldi. Kahramanmaraş ve Hatay‘da meydana gelen bu iki Aka zelzele bütün Türkiye‘nin gündemine oturdu. Geçtiğimiz günlerde Yeniköy‘de oğluyla Bir arada objektiflere yakalanan Ateş Kuşları dizisinin oyuncusu Görkem Sevindik de muhabirlerden gelen sorulara Karşılık verirken zelzele hakkında yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Görkem Sevindik

“HER Vakit BİR ümit VARDIR”

Oğlu ile Bir arada kıyıda bisiklet tipi atarken objektiflere yakalanan Ünlü oyuncu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni projelerinin olduğunu söyleyen Sevindik, yaşanan zelzele felaketiyle ilgili ise, “Yaşadığımız bu afetten Dolayı Türk halkına geçmiş olsun. Söyleyecek Laf bulamıyorum. Her Vakit bir ümit vardır” yorumunu yaptı.

Görkem Sevindik ve oğlu

Görkem Sevindik zelzele yorumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Berfu Yenenler’den manalı ziyaret! “Emanetimi teslim ettim”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir