Gönül Dağı dizisine izleyiciyi ters köşe yaptıran transfer! Gönül Dağı 77. bölüm fragmanı

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Gönül Dağı dizisinin nihayet kısmı ekranlara damga vurmuştu. Dizinin 77. kısım fragmanı yayınlandı. Reytinglerde tepeyi kaptırmayan Gönül Dağı yeni kısım fragmanında nişan operasyonu için düğmeye basılır.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Ekran başındakilerin memleket hasretini gideren ve her sahnesiyle görsel bir şölen sunan Gönül Dağı 77. kısım fragmanı yayınlandı. Ufak dünyalarında Aka hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının öyküsünü gözler önüne seren Gönül Dağı yeni kısım fragmanında Elif ile Kenan çiftinin nişanı için tatlı bir telaş başlar.

Diğer taraftan müzisyen arayışı içerisine girilmeye başlandığı Gönül Dağı 77. kısmında Ünlü türkücü Mahmut Tuncer iç edilecek. Birinci kısımdan beri sıra takipçilerinin Aka bir beğeniyle seyrettiği Gönül Dağı 77. kısmıyla 19 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’de TRT1 ekranına taşınacak.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, yeni ve heyecanlı kısımlarına kısa bir dönem ortası vermeye hazırlanıyor.

Sezon finali ile kısa bir molaya çıkacak olan oyuncular, Eskişehir’den ayrılmaya başladı bile.. Başarılı dizinin takımı ise dönem finaline ilişkin ikinci fragmanı görücüye çıkardı. Yayınlanan fragmanda; Asuman ve Ramazan’ın düğününün yapıldığı görüldü.

Asuman ve Ramazan’ın düğün günü, Gönül Dağı’ndan taşlar düşmeye başladı ve istek vazife için bölgeye gitti. Bu olaydan Evvel Ciritçi Abdullah’a vefatı soran Dilek’in yaralanması ve Taner’in onu kucağında taşıması, “Öldü” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, kentlerde unutulmaya Çehre tutmuş pahaları gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna Ömür çabası veren insanların öyküsünü mevzu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum Kamu ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni kısmı heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Sinema’nın üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ilişkin olan, direktörlüğünü Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu takımında; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir