Gökhan Çınar’ın başına talih kuşu kondu! Avrupa’ya gidince…

Sağlık Kas 10, 2022 Yorum Yok

Klinik psikolog olan Gökhan Çınar, Katarsis programında ünlülerin geçmişleriyle yaptığı konuşmalarla ünlenmişti. Şimdilerde Avrupa cinsine çıkan Çınar’ın başına Talih kuşu kondu. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini de güldürmeyi başardı.

Katarsis Youtube üzerinden yayın hayatına başlamasıyla Bir arada epey dikkat çekmeyi başarmış ve bütün Türkiye’nin aslında bilmediği taraflarıyla ünlüleri tanımalarına İmkan sağlamıştı. Bir Fazla ünlünün ağırlandığı, Enteresan hadiselerin yer aldığı program, izlenme ve zevk rekorları kırmaya devam ediyor. 

gökhan çınar

GÜNDEM OLDU!

Katarsis programıyla tanılan Klinik Psikolog Gökhan Çınar, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da epey dikkat çekiyor. Şimdilerde Avrupa tipine çıkan Çınar, nihayet paylaşımıyla gündeme oturdu.

gökhan çınar

“BAŞINA TALİH KUŞU KONMUŞ”

Fotoğraflarında başına konan kuşla poz veren Çınar “Avrupa seminerleri ortasında bi mola” notunu düştü. Birçok takipçisinden ise “Başına Talih kuşu konmuş” , “Şanslı adam” , “Ben yem atınca gidiyor, adamın başına konuyor valla şanslı” üzere yorumlar geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir