Fahriye Evcen karnı burnunda pozla ekrana sığmadı! Ünlü oyuncunun son hali gündem aldı

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber gelmişti. Fahriye Evcen’in ikinci çocuğuna Hamile olduğunu açıklamıştı. Şimdilerde yaklaşık 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu, nihayet halini paylaştı. Erkek bebek bekleyen Ünlü ismin karnı büyüdüğü ve ekrana sığmadığı dikkatlerden kaçmadı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

2017 yılında nikah masasına Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Karan’ı kucaklarına almaları ile birinci Kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit yeni bebek heyecanı yaşıyor. Erkek çocuğuna Hamile olan Fahriye Evcen’in karnı barizleşti ve 7 aylık oldu. 

KARNI BURNUNDA POZ!

Son günlerde sık sık paylaşım yapan Fahriye Evcen paylaşımlarına yenisini ekledi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda karnının Fazla belirginleştiği ve ekrana sığmadığı dikkat çekti. İşte o paylaşım;

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen karnı burnunda pozları toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. Eşi Burak Özçivit’ten yorum gecikmedi. Özçivit, eşi Evcen’in Siyah tulumlu paylaşımına kalp emojisiyle Karşılık verdi.

fahriye evcen karnı burnunda poz

Bebeklerine kavuşacağı günü iple çeken Ünlü oyuncu barizleşen karnıyla paylaşımı birçok toplumsal medya kullanıcı tarafından zevk yağmuruna tutuldu.

fahriye evcen hamile

YENİ ALDIKLARI KONUTU GEZİP İÇ YER DEKORASYONUNU KONUŞTULAR!

Ünlü oyuncu Bodrum’da eşi Burak Özçivit çifti Bodrum’da aldıkları yeni meskenlerini gezerken kuzenleriyle çekilmiş olduğu fotoğraflarını paylaştı. meşhur çift, Bodrum’da satın aldıkları konutun İç yer dekorasyonu için görüşme yaptı. Oğulları Karan’ı da yanlarında getirdi.

Fahriye evcen ve Burak Özçivit Bodrumda mesken aldı

Kuzenleriyle de keyifli vakit geçiren çiftten peş peşe keyifli kareler geldi.

MEYVE AŞERDİ

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen gece yarısı aşerdiği anları Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bir kız bir erkek bebek bekleyen Evcen gece saat 03.26’da canı incir ve kızılcık çekti. Hoş oyuncu o anları şaşkınlık emojisiyle paylaştı. İşte o paylaşım;

erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen meyve aşerdi

BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELİRLİ OLDU!

Ortaya atılan bebek müjdesinden sonra bir sevindiren haber daha geldi. Argümana nazaran Ünlü çiftin erkek çocukları olacağı belirtilirdi.

2,5 aylık Hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinden yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

fahriye evcen

36 yaşındaki hoş oyuncu yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İkinci bebeğine Hamile olan Evcen’in büyüyen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir