Tag

Ziyaret

Sakal-ı Şerif nerede? Kaç tane Sakal-ı Şerif var? Sakalı Şerif kaç tane beze sarılır?

Sağlık Nis 07, 2023 Yorum Yok

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) Sakal-ı Şerif’i geçtiğimiz günlerde İzmit’in tarihi mescitlerinden Yeni Cuma Cami’nde ziyarete açıldı. Duygusal anların yaşandığı ziyaret esnasında birçok şahıs gözyaşlarına Yargıç olamadı. Müslümanlar için Aka Ehemmiyet arz eden Sakal-ı Şerif hakkında birçok şahıs araştırma yapmaya başladı. Pekala Sakal-ı Şerif nerede? Kaç Tane Sakal-ı Şerif var? İşte cevaplar…

İstanbul Oyuncak Müzesi nerede, nasıl gidilir? 2023 İstanbul Oyuncak Müzesi giriş ücreti

Sağlık Mar 15, 2023 Yorum Yok

Geçmişin tarihi izlerini taşıyan birbirinden hoş oyuncaklara konut sahipliği yapan İstanbul Oyuncak Müzesi, nihayet devirlerde birçok kişinin dikkatini çekiyor. Bilhassa çocuklu ailelerin eğlenceli dakikalar geçirmek için ziyaret edebileceği İstanbul Oyuncak Müzesinde geçmişten günümüze pek Fazla oyuncağı görme bahtına sahip olabilirsiniz. Pekala İstanbul Oyuncak Müzesi nerede, nasıl gidilir? İşte cevaplar…

Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan’dan depremzede aileye anlamlı ziyaret!

Sağlık Mar 09, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli sarsıntılarda konutlarını kaybeden Hülya Çelebi ve ailesini Ankara’da yerleştikleri yeni konutlarında ziyaret etti. reis Erdoğan ve eşi, aileyle yakından ilgilenerek sarsıntıda hayatını kaybedenler için dua etti.

Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan’dan depremzede aileye anlamlı ziyaret!

Sağlık Mar 09, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli zelzelelerde konutlarını kaybeden Hülya Çelebi ve ailesini Ankara’da yerleştikleri yeni meskenlerinde ziyaret etti. reis Erdoğan ve eşi, aileyle yakından ilgilenerek zelzelede hayatını kaybedenler için dua etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan depremzedeleri ziyaret etti

Sağlık Şub 14, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Başakşehir’de bulunan Çam ve Sakura kent Hastanesi’ne getirilen depremzedeleri ziyaret etti. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından paylaşıma sundu.