Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan’dan depremzede aileye anlamlı ziyaret!

Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan’dan depremzede aileye anlamlı ziyaret!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
28 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli zelzelelerde konutlarını kaybeden Hülya Çelebi ve ailesini Ankara’da yerleştikleri yeni konutlarında ziyaret etti. reis Erdoğan ve eşi, aileyle yakından ilgilenerek sarsıntıda hayatını kaybedenler için dua etti.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerin akabinde bütün Türkiye Biricik Yürek oldu. On binlerce kişinin ömrünü yitirdiği ve konutların yıkıldığı zelzele bölgesindeki vatandaşlar için yardımlar devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, depremzede bir ailenin Ankara’da yerleştikleri konutunu ziyaret etti.

Depreme Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde yakalanan Hülya Çelebi ve ailesi, kısa bir müddet Evvel Ankara’nın Çankaya ilçesine taşındı. Bir akrabasının tahsis ettiği meskende iki kızı, iki damadı ve torunuyla kalan Hülya Çelebi’nin eşi, oğlu, kızı ve torununu ise zelzelede kaybettiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğandan depremzede aileye ziyaret

Ailenin konutuna ziyarette bulunan reis Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, ailenin acısını paylaşarak sarsıntıda hayatını kaybedenler için dua etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğandan depremzede aileye ziyaret

“FELAKETİN TESİRLERİNİ MERHAMETİ ÇOĞALTARAK HAFİFLETEBİLİRİZ”

Aileye yaptıkları ziyaret esnasında çekilen kareleri toplumsal medya hesabından yayınlayan Emine Erdoğan, paylaşımında “Hafızalarımıza ve kalplerimize kazınan felaketin tesirlerini lakin birbirimize destek olup merhameti çoğaltarak hafifletebiliriz. Ankara’da ziyaret ettiğimiz Hülya Çelebi kardeşimizin ve ailesinin acısını yürekten paylaşıyor, Rabb’imden sabır diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğandan depremzede aileye ziyaret

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir