Tag

Yüz

Uğur Işılak provokatörlere ateş püskürdü: Yıkılamayan iradenin adı ‘Erdoğan’dır!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Uğur Işılak, reis Erdoğan’ın muvaffakiyetini hazmedemeyip algı operasyonuyla halkı yönlendirmeye çalışan bölüme ateş püskürdü. “Mesele”, “Gerçek” ve “Özet” başlıklarının yer aldığı paylaşımlarda bulunan Işılak “Yıkılamayan iradenin ismi: Erdoğan’dır.” diyerek nihayet noktayı koydu.

FOREO BEAR nedir ve ne işe yarar? FOREO BEAR nasıl kullanılır?

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok

Bir hoşluk merkezinde yaptıracağımız Cilt bakımını konutta kendimiz yapabilir hale gelmek isteyenlere FOREO’dan müjdeli haber! nihayet yıllarda influencerların sık sık ismini geçirdiği ve bakım çantalarından ayırmadığı FOREO markası Cilt sıkılaştıran BEAR isimli mükemmel bir Cilt bakım aletini meskeninize getirme imkanı sunuyor. Gelin Bir arada FOREO BEAR ne işe fayda? FOREO BEAR nasıl kullanılır? sorularının karşılığını öğrenelim

Yüz Yıllık Mucize’nin senaristi Nuran Evren Şit’ten şaşırtan itiraf: Tarihimize odaklanarak…

Sağlık Nis 06, 2023 Yorum Yok

Yeni dönemin en beğenilen üretimlerinden biri olan “Yüz Yıllık Mucize” dizisinin senaristi Nuran Cihan Şit, dizinin öyküsüne dair bilinmeyen ayrıntıları birinci Kez açıkladı.

18 yaşındaki Hilal 51 yaşındaki üfürükçüye kaçtı! Acılı anne Müge Anlı’da kriz geçirdi

Sağlık Oca 19, 2023 Yorum Yok

Gündüz jenerasyonunun ilgiyle takip edilen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmına 18 yaşındaki kızının 51 yaşındaki üfürükçü olduğunu söyleyen bir adama kaçtığını öğrenen annenin feryadı damga vurdu. canlı yayında kızının kaçtığı 51 yaşında adamla birinci Kez Çehre yüze gelen Ebeveyn Şerife Hanım, hudut krizi geçirdi.

Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon nasıl kullanılır? Sivex Losyon 2023

Genel Oca 18, 2023 Yorum Yok

Uzmanların sivilce sorunu ile karşı karşıya kalanlara önerdiği Sivex Losyon’un kullanım rehberini sizlere sunuyoruz. Sivex Losyon sahiden işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı nedir? Sivex Losyon Yan tesirleri Mevcut mı? Daha birçok merak ettiğiniz soruların cevabına yazımızdan kolay kolay ulaşabilirsiniz.