FOREO BEAR nedir ve ne işe yarar? FOREO BEAR nasıl kullanılır?

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok

Bir hoşluk merkezinde yaptıracağımız Cilt bakımını meskende kendimiz yapabilir hale gelmek isteyenlere FOREO’dan müjdeli haber! nihayet yıllarda influencerların sık sık ismini geçirdiği ve bakım çantalarından ayırmadığı FOREO markası Cilt sıkılaştıran BEAR isimli mükemmel bir Cilt bakım aletini meskeninize getirme imkanı sunuyor. Gelin Bir arada FOREO BEAR ne işe fayda? FOREO BEAR nasıl kullanılır? sorularının cevabını öğrenelim

FOREO’nun yeni BEAR microcurrent aygıtı, yaşlanma zıddı bakımı bir üst düzeye taşıyor. BEAR yüzünüz ve boynunuzdaki 69 kası çalıştırmak için gelişmiş microcurrent (mikro akım) ve T-Sonic™ titreşimler kullanır. Kişiselleştirilebilir microcurrent Çehre bakım idmanları ve patentini aldığımız Anti-Shock System™ ile BEAR, dünyanın en tesirli ve inançlı microcurrent aygıtıdır. Çeşitli microcurrent Çehre antrenmanlarıyla cildi sıkılaştıran BEAR; cilt yapısı desteklenir, daha gergin ve esnek bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Microcurrent (mikro akım) küreleri yüzünüzde gezdirin ve bedeninizin doğal süreçlerini taklit eden elektrik akımları ile kolajen üretimini, elastin tamiratını ve yüzünüzün sıkılaşmasını sağlayan FOREO BEAR’ı kullanmaya başlamadan Evvel Cilt temizlenmeli, sonrasında da su bazlı serum, aloe vera jeli, firmaların aygıta Özel sattıkları kendi jelleri/serumları ya da iletken (conductive) jeli kullanılmalıdır. 

.• Patentli T-Sonic™ titreşimler dolanımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki tansiyonu hafifletmek için gözeneklerinize derinlemesine işler ve size daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir Cilt sunar.

• BEAR’ın patentli Anti-Shock System™ eşlik ederek onu dünyanın en inançlı microcurrent aygıtı yapıyor. Gelişmiş sensörler cildinizin dayanıklılığını ölçer ve otomatik olarak rastgele bir şok ihtimaline karşı yoğunluğu ayarlar.

• BEAR ergonomik formuyla yüzün bütün kıvrım ve kenarlarına harika halde oturur. Ultra hijyenik silikonla tasarlanan BEAR ağır, spa düzeyinde bakım kelamı verirken, Biricik şarj ile 90 kullanım sağlar ve rastgele bir ekstra eklenti gerektirmez.

PEKİ FOREO BEAR HANGİ SIKLIKLA VE NASIL KULLANILIR?

Yüz ve boyun bölgenizi hiçbir kalıntı bırakmadan dikkatlice temizleyin ve kurulayın. FOREO’nun SERUM SERUM SERUM’ucildinize uygulayın ve bakım yapmak istediğiniz bütün bölgelere eşit biçimde dağıtın.

FOREO SERUM SÉRUM SERUM

Önceden Ayarlanmış Rutin İçin: FOREO For You uygulamasında tercih ettiğiniz mikro akım bakımını seçin. Uygulamadaki görüntüyü izleyin ve talimatları takip edin. Rutin tamamlandıktan sonra Aygıt otomatik olarak kapanacaktır.

FOREO BEAR ÖNCESİ VE SONRASI

Manuel Mod İçin: Mikro akımı aktifleştirmek için Sıkıntı düğmesine basın. Kozmik Güç düğmesinin altındaki ışıklar, mikro akım yoğunluğu ayarını gösterir. Mikro akım yoğunluğunu her Tertip için kozmik Güç düğmesine bir Defa süratlice basarak değiştirebilirsiniz. Güç düğmesine iki Sefer basarak T-Sonic™ titreşimleri
kapatabilirsiniz. Daha Çok mikro akım yoğunluk seçeneklerine erişmek için uygulamayı kullanın.

Her iki metal küreyi de yavaşça yüzünüze bastırın ve aygıtı elmacık kemiklerinizde, alnınızda, dudaklarınızın etrafında, çene çizginizde ve boynunuzda yavaşça gezdirin. Her iki mikro akım küresinin de her Vakit cildinize temas ettiğinden emin olun. Aygıtı her Vakit yavaşça üst gerçek devinim ettirin ve daha tesirli bir Sonuç için hafif basınç uygulayın.

Bakımınızı tamamladığınızda aygıtı kapatmak için Güç düğmesini 3 saniye basılı tutun.
Dilerseniz sevdiğiniz Cilt bakım eserleri ile bakımınızı sonlandırın.

BEAR™ küçük sabah ve akşam günlük bakım rutininizin bir modülü olarak kullanılabilir.

UYARI:

  • • Aygıtı gül hastalığı, ben, siğil, Aleni yara, kanserli lezyon yahut rastgele bir Cilt durumunu tedavi etmek için kullanmayın.
  • • Epilepsi, hemorajik bir hastalık, kanser, ur yahut algısal bir Arıza üzere rastgele bir tıbbi durumunuz varsa kullanmayın.
  • • Lazer tedavisi ve kimyasal peeling yaptırdıysanız yahut rastgele bir biçimde yaralanmış ve hasar görmüş bir cildiniz varsa aygıtı kullanmayın.

FOREO Bear’ı kullanırken dikkat etmemiz gereken bir kaç nokta var;

Bear’ın ve ellerimizin Yaş olmaması,
Cildimizde iletken içerikli bir serumun olması,
Bear üzerindeki iki kürenin birebir anda ciltle temas ediyor olması,
Yüzümüze, alnımıza ve boynumuza uygulayabiliyoruz Lakin boynumuzun orta kısmına uygulamıyoruz,
Günde 3 dakikadan Çok kullanılmaması.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir