Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Yardım

Yardım

Sağlık

Tolgahan Sayışman’dan eşi Almeda Abazi hakkında açıklama: “Almeda’nın psikolojisi bozuldu!”

admin
0 9

Geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülenen Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, Kahramanmaraş zelzelesi hakkında konuşurken eşi Almeda Abazi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Sağlık

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla buluştu! Rekor bağış 220 milyon TL’ye ulaştı

admin
0 9

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 220 milyon TL toplandığı açıklandı.

Sağlık

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla bir araya geldi! 11,6 milyon avro toplandı

admin
0 6

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 11,6 milyon avro toplandığı açıklandı.

Sağlık

Belçikalı sanatçılar depremzedeler için bir araya geldi! Hadise yorumuyla göz doldurdu

admin
0 13

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası “People Help the People” müziğini seslendirdi.

Sağlık

Leyla ile Mecnun’un Erdal Bakkalı depremzedelerin yardımına koştu! Cengiz Bozkurt’dan dayanışma

admin
0 9

“Leyla ile Mecnun” dizisinde “Erdal Bakkal” karakteriyle izlediğimiz Cengiz Bozkurt, depremzedelerin yardımına koştu. Bu süreç de dayanışma içinde olan oyuncu, alanda yardımlarıyla dikkat çekti.

Sağlık

Fatih Terim başta olmak üzere futbol camiası tek yürek oldu! Omuz omuza…

admin
0 8

Tüm Türkiye’yi sarsan ve ‘Asrın felaketi’ olan Kahramanmaraş merkezli Aka zelzele felaketleri sonrası; bütün spor kanallarının ortak canlı yayın gerçekleştirdiği “Omuz Omuza” dayanışma ve yardımlaşma gecesine katılan isimler aşikâr oldu.