Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Şarkıcı

Şarkıcı

Sağlık

Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

admin
0 10

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen iletilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir karşılık veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.

Sağlık

Alişan Buse Varol ve oğlu Burak objektiflere yansıdı! “Hepimizin gönlünde yara var”

admin
0 6

Müzikçi Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak’la Bir arada dışarıda objektiflere yansıdı. Zelzeleyle ilgili duygusal açıklamalarda bulunan müzikçi, “O günden beri hepimizin gönlünde yara var.” diyerek acısını lisana getirdi.

Sağlık

Deprem felaketinin ardından sete çıkan dizilere Çelik isyanı! “Hayat durur reklam durmaz”

admin
0 10

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzele Türkiye’yi derinden sarstı. Felaketin akabinde Tüm sıra ve sinema setleri çekimlere Uzaklık vererek yardım seferberliğine katılmıştı. Fakat bu hafta itibariyle sıra ve sinemalar setlere Geri döndü. Müzikçi Çelik ise bu duruma sitem etti.

Sağlık

Amerikalı şarkıcı Della Miles Türklere ve Türk yemeklerine övgü yağdırdı

admin
0 18

Amerikalı müzikçi Della Miles, İzmir’de 2023 gelinlik modellerinin tanıtıldığı bir defilede sahneye çıktı. Miles, Faaliyet sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Müzikçi Türklere ve Türk yemeklerine övgüler yağdırdı.

Sağlık

Murat Boz da saç ektiren ünlüler kervanına katıldı! Hayranlarından yorum yağdı

admin
0 21

Bir müddettir protez saç kullandığı öne sürülen müzikçi Murat Boz’un Yurt dışında saç ektirdiği ortaya çıktı. Operasyondan sonra toplumsal medyada paylaşım yapan Boz’un nihayet haline hayranları kayıtsız kalamadı.

Sağlık

Metin Şentürk Canavar avına çıktı!

admin
0 27

Şarkıcı Metin Şentürk, Türkiye’de bir Devre efsane haline gelen Van Gölü canavarını aramak için Van’a gitti. Esprili halleriyle bilinen Şentürk …