Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Deprem felaketinin ardından sete çıkan dizilere Çelik isyanı! “Hayat durur reklam durmaz”

Deprem felaketinin ardından sete çıkan dizilere Çelik isyanı! “Hayat durur reklam durmaz”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
10 0

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzele Türkiye’yi derinden sarstı. Felaketin akabinde Tüm sıra ve sinema setleri çekimlere Ara vererek yardım seferberliğine katılmıştı. Lakin bu hafta itibariyle sıra ve sinemalar setlere Geri döndü. Müzikçi Çelik ise bu duruma sitem etti.

Türkiye’de yaşanan iki Aka zelzele Kahramanmaraş ve Hatay başta olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Kilis’i etkileyen zelzelelerin yıkıcı sonuçları bütün ülkeyi Yasa boğdu.

Felaketin akabinde herkesin dayanışma içinde olduğu bu günlerde setlere çıkmaya başlayan sıra ve sinemalar hakkında müzikçi Çelik’ten paylaşım geldi.

Şarkıcı Çelik

“HAYAT DURUR REKLAM DURMAZ”

Asrın felaketi nedeniyle bir mühlet çekimlere Ara veren sıra ve sinemalar setlere Geri döndü. Müzikçi Çelik ise Laf konusu sıra ve sinemaların sete dönmesini şu halde eleştirdi:

“Maçlar yakındır. Aslında zelzele olduğundan beri Tüm uzman profesörler ekranda, 1999’da doktora yapmıştık, bu sefer ihtisas yaptık, bütün cemiyet mevzuyu öğrendi, her şey Kesin düzelecek 1999’da ne kadar ders aldıysak artık daha düzgününü aldık. Yani dağılabiliriz. Yas?

Sadece müzikçiler, müzisyenler biraz Biricik ayak üzerinde dursun, onların hatası büyük. Reklamların 15 Temmuz’da bile durduğunu görmedim, ülkede hayat durabilir reklam durmaz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da zelzelede hayatını kaybeden çocuklar için enkazların üzerlerine balonlar asıldı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir