Tag

Merve Boluğur

Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”

Sağlık Nis 07, 2023 Yorum Yok

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru karşılık etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği karşılık dikkat çekti.

Merve Boluğur paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Yeniden evleneceğini ‘I said yes’ diyerek…

Sağlık Mar 22, 2023 Yorum Yok

Özel hayatı ve konuşmalarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla başları karıştırdı. Yine evleneceğini çektiği fotoğrafa ‘I said yes’ diyerek duyurdu.

Mert Aydın hakkında çıkan iddiaları yalanladı! Merve Boluğur’a gereksiz insan..

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

DJ Mert Aydın, Merve Boluğur ile 2 aylık evliliklerini geçtiğimiz aylarda 5 dakikada sonlandırmışlardı. Mert Aydın, katıldığı bir aktiflikte gazetecilere; eski eşi Boluğur hakkında “Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklaması yaptığı tez edilmişti. Mevzuyla ilgili argümanları yalanlayan Mert Aydın, Instagram hesabından hususla ilgili İzah yaptı.

Merve Boluğur’dan şaşırtan fotoğraf kareleri geldi! Bir takipçisinin ilişki sorusana…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

DJ Mert Aydın ile 44 günlük evliliklerini 5 dakikada sonlandıran ve magazin gündeminden düşmeyen Merve Boluğur, etkin kullandığı toplumsal medya hesabından şaşırtan fotoğraf kareleri yayınladı. Bir takipçisinin ilgi hakkında sorduğu soruya verdiği Karşılık ise gündem oldu.

Merve Boluğur’un boşanma davası görüldü! 44 gün süren evlilik…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabilmişti. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıkmıştı. Boşanma davası görülen çift 44 günlük evliliğini 5 dakikada sonlandırdı.

Merve Boluğur’dan şaşırtan hamle: İç dünyasına çekildi…

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Mert Aydın’la evlenen ve kısa müddet içerisinde yolları ayırma kararı Meydan Merve Boluğur’dan şaşırtan atılım geldi. Maneviyata yönelerek İç dünyasına çekilmesi, dikkatleri üzerine çekti. İşte Merve Boluğur’un nihayet paylaşımları hakkında bütün ayrıntılar…

Merve Boluğur’dan şaşırtan hamle: İç dünyasına çekildi! Tesettüre mi girdi?

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Mert Aydın’la evlenen ve kısa müddet içerisinde yolları ayırma kararı Meydan Merve Boluğur’dan şaşırtan atak geldi. Maneviyata yönelerek İç dünyasına çekilmesi, dikkatleri üzerine çekti. İşte Merve Boluğur’un nihayet paylaşımları hakkında bütün ayrıntılar…