Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Merve Boluğur

Merve Boluğur

Sağlık

Merve Boluğur paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Yeniden evleneceğini ‘I said yes’ diyerek…

admin
0 5

Özel hayatı ve konuşmalarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla başları karıştırdı. Yine evleneceğini çektiği fotoğrafa ‘I said yes’ diyerek duyurdu.

Sağlık

Merve Boluğur’dan taktir edilen hareket! Depremzedelerle buluştu

admin
0 17

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, Türkiye’de ağır hasarlar bırakan Kahramanmaraş zelzelesinden etkilenen vatandaşlara teselli olmak için meskenleri ziyaret etti.

Sağlık

Mert Aydın hakkında çıkan iddiaları yalanladı! Merve Boluğur’a gereksiz insan..

admin
0 21

DJ Mert Aydın, Merve Boluğur ile 2 aylık evliliklerini geçtiğimiz aylarda 5 dakikada sonlandırmışlardı. Mert Aydın, katıldığı bir aktiflikte gazetecilere; eski eşi Boluğur hakkında “Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklaması yaptığı tez edilmişti. Mevzuyla ilgili argümanları yalanlayan Mert Aydın, Instagram hesabından hususla ilgili İzah yaptı.

Sağlık

Merve Boluğur’dan şaşırtan fotoğraf kareleri geldi! Bir takipçisinin ilişki sorusana…

admin
0 20

DJ Mert Aydın ile 44 günlük evliliklerini 5 dakikada sonlandıran ve magazin gündeminden düşmeyen Merve Boluğur, etkin kullandığı toplumsal medya hesabından şaşırtan fotoğraf kareleri yayınladı. Bir takipçisinin ilgi hakkında sorduğu soruya verdiği Karşılık ise gündem oldu.

Sağlık

Merve Boluğur’un boşanma davası görüldü! 44 gün süren evlilik…

admin
0 25

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabilmişti. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıkmıştı. Boşanma davası görülen çift 44 günlük evliliğini 5 dakikada sonlandırdı.

Sağlık

Merve Boluğur’dan şaşırtan hamle: İç dünyasına çekildi…

admin
0 26

Mert Aydın’la evlenen ve kısa müddet içerisinde yolları ayırma kararı Meydan Merve Boluğur’dan şaşırtan atılım geldi. Maneviyata yönelerek İç dünyasına çekilmesi, dikkatleri üzerine çekti. İşte Merve Boluğur’un nihayet paylaşımları hakkında bütün ayrıntılar…