Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. kilo

kilo

Genel

Canan Karatay diyeti nedir? Canan Karatay diyeti nasıl yapılır? Karatay diyeti ile kilo verme

admin
0 7

Prof. Dr. Canan Karatay sağlıklı beslenme ve kilo vermeyle ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyor. Karatay, nihayet olarak zayıflamak isteyen şahıslarının neleri tüketip neleri tüketmemesi gerektiği üzerinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte Canan Karatay’ın önerdiği ve nizamlı tükettikçe kilo verdirmeye sağlayan o besinler:

Genel

Nilay Keçeci ile kış depresyonuna girmeden zayıfla!

admin
0 17

Kış mevsimi, diyet için en İdeal vakitlerden biridir; lakin ah bir de şu kış depresyonu olmasa… Bir yanda soğuk ve kasvetli hava bir yanda halsizlik, motivasyon düşüklüğü ile “bu devirde nasıl kilo verilir” diyenlerdenseniz Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci Arpacı kış depresyonuna girmeden kilo müdafaanın yollarını anlatıyor. İşte ayrıntılar:

Genel

22 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Adeta iğne ipliğe döndü

admin
0 23

Fazla kilolarıyla tanıdığımız Ünlü komedyen cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada Hadise oldu. Argümanlara nazaran Demirer, verdiği kiloların akabinde bedeninde meydana gelen sarkmaları toparlatmak için ameliyat olduğu savlarıyla gündeme gelmişti. Demirer, katıldığı bir programda nasıl kilo verdiğini açıkladı.

Genel

Pelin Karahan iğne ipliğe döndü! Yeni imajı herkesi şaşırttı

admin
0 25

Ünlü oyuncu nihayet günlerde verdiği kilolarla magazin gündemine bomba üzere düştü. nihayet hali toplumsal medyada Fazla konuşulan Karahan, saçlarını boyattı. 48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan, “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Toplumsal medyada Fazla İlgi gördü” açıklamasını yapmıştı. İşte Ünlü oyuncunun nihayet hali…

Sağlık

Şırnak’ta tarihi an! 5 bin kişilik düğünde kilolarca altın takıldı

admin
0 22

Şırnak’ın ırak hududundaki Gölyazı köyünde yapılan aşiret düğünü 5 bin davetliyi ağırladı. Kerem Enc ve Çiğdem Oflu çiftinin 2 gün süren düğününde kilolarca altın takıldı. Yöresel kıyafetli davetlilere, 350 kilo etli Yemek ikram edildi.

Genel

Bal kabağıyla 4 kilo verdiren kür tarifi! Bal kabağı kilo aldırır mı? Bal kabağı kaç kalori

admin
0 41

Besleyici özelliği sayesinde yaz kış tüketilen bal kabağına diyetlerinizde de yer verebilirsiniz. Düşük kalorili yiyeceklerden biri olan bal …