Dal gibi yapan rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü! Elma yoğurt detoksu nasıl yapılır?

Genel May 16, 2023 Yorum Yok

Sağlıklı kilo vermek isteyenlerin Fazla zorlamandan kilo vermelerini sağlayan elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü ile yaza fit girebilirsiniz. Akşam yemekleri yerine tüketebileceğiniz bu lezzet hem az kalorili hem de epeyce tesirlidir. çok süratli tesirini görebileceğiniz rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü nasıl hazırlanır? İşte akşamlarınız vazgeçilmezi haline istikbal olan bu üçlü…

Diyet listelerde başlı başına bir öğün olarak geçen rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü ile formunuzu koruyabilir, inatçı olan bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Uzmanlar protein kaynağı yoğurdu lif bakımından Güçlü olan elmayla Bir arada karıştırarak tüketmenin sindirime de âlâ geldiğine dikkat çekiyor.

Kan şekerini düzenleyici tesiriyle de tarçını eklediğinizde ortaya inanılmaz tesirli yağ yakıcı bir karışım çıkıyor. Kalori bakımından da düşük olan rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsünü gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Pekala, 7 günde 5 kilo vermenizi sağlayan rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü nasıl hazırlanır, ne Vakit tüketilmeli? İşte yanıtlar…

RENDELENMİŞ ELMALI TARÇINLI YOĞURT ÜÇLÜSÜ

Malzemeler

  • 1 kase yoğurt
  • 1 adet rendelenmiş yeşil elma
  • 1 çay kaşığı toz tarçın
  • 10 adet çiğ badem

Yapılışı:

1 kase yoğurdun içine rendelediğiniz elmayı ekleyin. Üstüne kan şekerinizi dengeleyecek olan 1 çay kaşığı toz tarçını ekleyin.

Son olarak karışımın üzerine bademleri ekleyin. İşte akşam yemeğiniz hazır.

rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü nasıl tüketilir

RENDELENMİŞ ELMALI TARÇINLI YOĞURT ÜÇLÜSÜ NE Vakit TÜKETİLMELİ?

7 gün boyunca uygulayabileceğiniz bu tanımı dilerseniz akşam yemekleriniz yerine bir öğün olarak tüketebilir ya da sabah kahvaltı yerine de öğün olacak halde tüketebilirsiniz.

Akşam geç saatlerde yemeği Çok kaçıranlarının imdadına yetişen tesirli bir Tanım olduğu için tesirini alabilmeniz için 1 hafta boyunca uygulamanız tavsiye edilir.

rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü

Bu tanımı uygularken ekstra kalkar kalkmaz ılık limonlu su içerek bağırsaklarınızı yumuşatabilirsiniz. 

Ayrıca ılık limonlu içtikten sonra kahvaltı yapmadan Evvel 1 bardak filtre kahve içmeniz yağ yakmanızı hızlandıracaktır. 

RENDELENMİŞ ELMALI TARÇINLI YOĞURT ÜÇLÜSÜ KAÇ KİLO VERDİRİR?

Kişinin bedenine bağlı olarak değişkenlik göstermekle Birlikte 7 gün boyunca doğur uygulandığı takdirde 4-5 kilo ortasında kilo verdirmektedir.

EDİTÖR NOTU: BU İÇERİK SIRF BİLGİLENDİRME MAKSATLIDIR. KESİN ZAYIFLAMAK İÇİN KESİNLİKLE BİR UZMAN GÖRÜŞÜ ALINMALI VE BİR SIHHAT KURULUŞUNA BAŞVURULMALIDIR.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir