Tag

Karar

Bakanlık kararını verdi! Nar ekşisi izlenimi veren soslara yasak geldi

Sağlık Mar 24, 2023 Yorum Yok

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yeni alınan karara nazaran nar ekşisi izlenimi veren nar aromalı sos, nar sosu, narlı sos, nar ekşili sos, nar aromalı şurup ve nar ekşili şurup üzere eserlerin Yurt içinde satışı yasaklandı.

Meral Akşener’in ‘U’ dönüşüne Şahan Gökbakar’dan özel klip: Gidecek yerin mi var?!

Sağlık Mar 07, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu belirleyen 6’lı Masa başkanları daha seçim olmadan birbirine düşmüştü. Bu karardan rahatsız olan Meral Akşener, 6’lı Masayı terk etmiş lakin kısa bir müddet sonra Geri dönmüştü. Akşener’in bu kararsız tavrını ti’ye Meydan Şahan Gökbakar’ın ‘Gidecek Yerim mi Var?” müziği eşliğinde hazırladığı Özel klip gündeme bomba üzere düştü.

Şahan Gökbakar Meral Akşener’i ti’ye aldı! Gidecek yerim mi var, deyip diline doladı

Sağlık Mar 07, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu belirleyen 6’lı Masa önderleri daha seçim olmadan birbirine düşmüştü. Bu karardan rahatsız olan Meral Akşener, 6’lı Masayı terk etmiş fakat kısa bir müddet sonra Geri dönmüştü. Akşener’in bu kararsız tavrını ti’ye Meydan Şahan Gökbakar’ın ‘Gidecek Yerim mi Var?” müziği eşliğinde hazırladığı Özel klip gündeme bomba üzere düştü.

Yargıtay boşanma davalarında son noktayı koydu! O deliller hukuka aykırı kabul edilecek

Sağlık Mar 06, 2023 Yorum Yok

Eşinin telefonuna yüklediği program ile telefondan silinen kayıtların Geri getiren öfkeli eş, aldatıldığını öğrenince soluğu mahkemede aldı. Fakat Yargıtay yaptığı inceleme sonucu silindikten sonra kurtarılan yazışma ve fotoğrafların hukuka karşıt olarak elde edilen kanıt niteliğinde olduğuna hükmetti.

Esra Erol’dan takdirlik hareket! Deprem nedeniyle canlı yayın yapmayacağını duyurdu

Sağlık Şub 06, 2023 Yorum Yok

Ünlü televizyoncu Esra Erol, Türkiye’de yaşanan sarsıntının akabinde canlı yayın yapmama kararı aldı. Toplumsal medya hesabından kararına dair paylaşım yapan Erol, takipçilerinden takdir topladı.

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre mi girdi? “Maneviyatım ağır basıyor!” demişti…

Sağlık Oca 11, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Maneviyatım ağır basıyor” diyen Tayfur toplumsal medya fotoğraflarının da birçoklarını sildi. Bir müddettir Birlikte olduğu nişanlısı Burak Kalfa ile yollarını ayırdı.

Komşusunu darp eden Halil Sezai’ye hapis şoku!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Komşusu Hüseyin Meriç’i darb ettiği gerekçesiyle 3 başka cürümden 1 Yıl 11 ay 17 gün mahpus cezasına çarptırılmasının akabinde verdiği bir konserde Meriç’e hakaret ve tehdit içeren kelamlar söylediği için müzikçi Halil Sezai Paracıkoğlu, hakkında karar açıklandı. Sezai’nin birinci duruşmada ’Hakaret’ hatasından 4 ay 25 gün mahpus cezasına çarptırılmasına karar verildi.