Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Kanser

Kanser

Sağlık

Kanserle mücadele eden Aydemir Akbaş öldü mü? Açıklama geldi

admin
0 1

Yıllara damga vuran ehil oyuncu Aydemir Akbaş, 25 Ocak’ta kansere yakalandığını duyurmuştu. Toplamda altı Tane kemoterapiye gireceğini söyleyen ehil oyuncunun öldüğü haberleri gündeme bomba üzere düştü.

Genel

Oruç tutmanın cilde faydaları nelerdir? Bilimsel olarak da araştırıldı

admin
0 4

Beden sıhhatine birçok yararı olan orucun, cildi güzelleştirdiğini biliyor muydunuz? Şimdiye dek yapılan araştırmalarda, oruç tutmanın Cilt sorunlarını önlediği ve Cilt kanseri riskini azalttığını ortaya çıkardı. Bilimsel olarak da araştırılan oruç tutmanın cilde yararlarını sizler için derledik. İşte orucun cilde bilinmeyen yararları…

Anne Sağlığı

Işkın otu nedir ve hangi hastalıklara iyi gelir? Işkın otu nasıl tüketilir?

admin
0 10

Manav tezgahlarında yüksek ihtimalle denk gelebileceğiniz ışkın, Hariç görünüşüyle ve ismiyle dikkatleri çekiyor. Ünü ABD’ye kadar uzanan ışgın otu çoklukla yüksek yerlerde yetişen bitkidir. Pekala uzmanların da önerdiği Işkın otu sahiden kansere uygun geliyor mu? Işkın otu ne için kullanılır, nasıl tüketilir? soruların karşılığı bugünkü yazımızda.

Sağlık

İki kanser türüne birden yakalanan Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu! Sağlık durumu…

admin
0 24

Survivor 2022’de yarışan Ünlü İsim Nagihan Karadere’den sevenlerini üzen haber geldi. 48 yaşında olan Karadere, iki kanser cinsiyle uğraş eden Ünlü İsim gözyaşlarına boğuldu. İşte sıhhat durumuyla ilgili ayrıntılar…

Sağlık

Aydemir Akbaş kansere yakalandı! Daha önce gırtlak kolon ve bağırsak kanserini yenmişti

admin
0 27

Kolpaçino serisindeki başarılı performansıyla hafızalara kazınan Aydemir Akbaş, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kansere yakalandığını açıkladı. 88 yaşındaki oyuncunun paylaşımı hayranlarını endişelendirdi.

Anne Sağlığı

Kısırlık tedavisinde yeni yöntem: Kadın kısırlığında kök hücre tedavisi!

admin
0 44

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi tarafından düzenlenen “2’nci Bayan Doğum Günleri” sempozyumunda kök hücre tedavisinin bayan kısırlığı için küçük bir “umut ışığı” olabileceği üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Denemeler dahilinde kök hücre tedavisi sonucunda bir hastada embriyo oluşumunun gözlendiği belirtildi. Pekala bayan tedavisinde kök hücre tedavisi bir ümit ışığı olabilir mi? Çikolata kisti gebeliğe Mani mi?