Tag

Kanser

ABD’li aktör Eric Braeden kötü haberi verdi! “Kansere yakalandım”

Sağlık Nis 25, 2023 Yorum Yok

‘Yalan Rüzgarı’ ismiyle yayımlanan ‘Young and the Restless’ dizisinin yıldızı Eric Braeden, toplumsal medya hesabından sıhhati hakkında üzücü bir İlan yayımladı. Alman asıllı Amerikalı oyuncu Braeden, ileri derecede kansere yakalandığını açıkladı.

Akciğer kanseriyle mücadele eden Aydemir Akbaş öldü mü? Yeni haber

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Yıllara damga vuran ehil oyuncu Aydemir Akbaş, 25 Ocak’ta kansere yakalandığını duyurmuştu. Toplamda altı Tane kemoterapiye gireceğini söyleyen ehil oyuncunun öldüğü haberleri gündeme bomba üzere düştü. Tedavi süreci devam eden Akbaş, sıhhat durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Lenfoma kanserine yakalanan Boğaç Aksoy’dan müjdeli haber! Setlere dönüyor

Sağlık Mar 30, 2023 Yorum Yok

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi arka Sokaklar ile tanınan Ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, bir müddettir kanser tedavisi görüyordu. Kasım ayında kanseri yenen sevilen oyuncu, yeni projesiyle setlere döneceğini duyurdu.

Oruç tutmanın cilde faydaları nelerdir? Bilimsel olarak da araştırıldı

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok

Beden sıhhatine birçok yararı olan orucun, cildi güzelleştirdiğini biliyor muydunuz? Şimdiye dek yapılan araştırmalarda, oruç tutmanın Cilt sorunlarını önlediği ve Cilt kanseri riskini azalttığını ortaya çıkardı. Bilimsel olarak da araştırılan oruç tutmanın cilde yararlarını sizler için derledik. İşte orucun cilde bilinmeyen yararları…

Işkın otu nedir ve hangi hastalıklara iyi gelir? Işkın otu nasıl tüketilir?

Manav tezgahlarında yüksek ihtimalle denk gelebileceğiniz ışkın, Hariç görünüşüyle ve ismiyle dikkatleri çekiyor. Ünü ABD’ye kadar uzanan ışgın otu çoklukla yüksek yerlerde yetişen bitkidir. Pekala uzmanların da önerdiği Işkın otu sahiden kansere uygun geliyor mu? Işkın otu ne için kullanılır, nasıl tüketilir? soruların karşılığı bugünkü yazımızda.

İki kanser türüne birden yakalanan Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu! Sağlık durumu…

Sağlık Şub 02, 2023 Yorum Yok

Survivor 2022’de yarışan Ünlü İsim Nagihan Karadere’den sevenlerini üzen haber geldi. 48 yaşında olan Karadere, iki kanser cinsiyle uğraş eden Ünlü İsim gözyaşlarına boğuldu. İşte sıhhat durumuyla ilgili ayrıntılar…

Aydemir Akbaş kansere yakalandı! Daha önce gırtlak kolon ve bağırsak kanserini yenmişti

Sağlık Oca 25, 2023 Yorum Yok

Kolpaçino serisindeki başarılı performansıyla hafızalara kazınan Aydemir Akbaş, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kansere yakalandığını açıkladı. 88 yaşındaki oyuncunun paylaşımı hayranlarını endişelendirdi.

Kısırlık tedavisinde yeni yöntem: Kadın kısırlığında kök hücre tedavisi!

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi tarafından düzenlenen “2’nci Bayan Doğum Günleri” sempozyumunda kök hücre tedavisinin bayan kısırlığı için küçük bir “umut ışığı” olabileceği üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Denemeler dahilinde kök hücre tedavisi sonucunda bir hastada embriyo oluşumunun gözlendiği belirtildi. Pekala bayan tedavisinde kök hücre tedavisi bir ümit ışığı olabilir mi? Çikolata kisti gebeliğe Mani mi?