Tag

İnsan

Hakan Ural’dan depremzedelere hakaret eden zihniyete yanıt geldi: Aşağılıksınız!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçim günü zelzele bölgesinden en Çok oyun iktidara gelmesi muhalif kısımdan kimi isimleri zahmetten çıkardı. Yenilgiyi kabullenemeyen güruhtan birtakım isimler depremzedelere karşı hakaret içerikli bildiriler yayımladı. meşhur oyuncu ve sunucu Hakan Ural da bu nahoş davranışa kayıtsız kalamayarak toplumsal medya hesabından dikkat çeken açıklamalara yer verdi.

Uzmanlar uyardı: Deprem sonrası uyku sorunu yaşayanlar dikkat! Uyku hapı almak bunamayı…

Kahramanmaraş merkezli yaşanan zelzele sonrasında, depremzedeler ve sarsıntısı irtibat araçlarından takip eden birçok insan zelzele korkusu nedeniyle uyku problemleriyle karşı karşıya kalıyor. Ruhsal taraftan Olumsuz etkilendiğimiz bu periyotta uyumak için tercih edilen uyku haplarının riski ise epey fazla. Uzmanlar zelzele sonrası uyku sorunu yaşayanlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bitkisel hayat nedir, nasıl tanımlanır? Bitkisel hayattaki insan nasıl olur?

Birçok şahıs tarafından merak edilen hususlardan biri de bitkisel hayattır. Tıp dünyasında ismini sıklıkla duyduğumuz bu terim aslında bir nevi “Beyin Ölümü” olarak da bilinmektedir. Pekala, Bitkisel hayat nedir, nasıl tanımlanır? Bitkisel hayattaki insan nasıl olur?

Merhamet ve Yardımlaşma Duygumuzu Zor Zamanlarda Nasıl Koruyabiliriz?

Ruh Sıhhati Derneği Lideri Dr. Ömer Akgül, Kahramanmaraş merkezli yaşanılan zelzele sonrası ülke genelini etkileyen durum için “Merhamet ve Yardımlaşma Hissimizi güç Vakitlerde Nasıl Koruyabiliriz?” isimli yazıyı kaleme aldı.

Emine Erdoğan “Su Verimliliği Seferberliği” tanıtım toplantısına katıldı!

Sağlık Şub 01, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde tarım Ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Su Verimliliği Seferberliği’ tanıtım toplantısında su verimliliği ve kuraklık konuşuldu. Erdoğan, “Su vatandır inancıyla ve bir seferberlik ruhuyla geleceğimize Birlikte sahip çıkalım” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğünde Şule Yüksel Şenler Vakfı hizmet binası açıldı

Sağlık Oca 16, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eyüpsultan’daki Şule Yüksel Şenler Vakfı hizmet binasının açılış merasiminde yaptığı konuşmada yapıtları, kitapları, konferansları ve destansı çabasıyla yakın tarihe silinmez izler bırakan Şule Yüksel Şenler’i rahmet ve hasretle yad ettiğini belirtti.

Ankara TBMM Başkanı Mustafa Şentop’tan Prens Harry’e tepki!

Sağlık Oca 13, 2023 Yorum Yok

TBMM Lideri Mustafa Şentop, İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak ailesini ve sarayı amaç Meydan Prens Harry’nin otobiyografik kitabı hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Spare isimli kitabında “Afganistan’da misyon yaptım. 25 kişiyi öldürdüm. Onları insan olarak görmüyordum” diyen Prens Harry’e reaksiyon gösteren Şentop, insan haklarının kıymetine vurgu yaptı.

Hadise sosyal medyadan ateş püskürdü! “Asla susmayacağım”

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Ünlü pop sanatkarı olay Mehmet Dinçerlerden boşanmasıyla gündemden düşmüyor. olay nihayet olarak toplumsal medya hesabından Başkaldırı etti. meşhur İsim “Bir Küme tarafından taciz ediliyorum” açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Mısırın yararları nelerdir? Haşlanmış mısırın suyu içilir mi?

Yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti olan mısırın genel olarak insan sıhhatine birçok yararı bulunmaktadır. Pekala mısırın yararları nelerdir …