Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. hamile

hamile

Sağlık

6 aylık hamile Aslı Enver’in sevindiren açıklama! Kızına vereceği isim…

admin
0 5

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de muhakkak oldu. Havaalanında görüntülenen Ünlü oyuncu bebeğiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sağlık

6 aylık hamile Aslı Enver’den sürpriz karar! Bebeğini Londra’da doğuracak

admin
0 6

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de aşikâr oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

Sağlık

6 aylık hamile Aslı Enver’den radikal karar! Bebeği için o ülkeyi tercih etti

admin
0 6

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti aşikâr oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

Anne Sağlığı

Deprem stresi hamileliği etkiler mi? Hamilelikte stres neden olur?

admin
0 25

6 Şubat’ta Türkiye’de meydana gelen şiddetli sarsıntılar, milyonlarca insanın Kaygı gerilim yaşamasına Sebep oldu. yıkıntı altı çalışmalarıyla binlerce mucizeye tanıklık ederken uzmanlar, zelzele geriliminin Sebep olabileceği durumlar üzerinde durdu. Pekala zelzele gerilimi hamileliği tesirler mi? Hamilelikte gerilim neden olur?

Sağlık

Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

admin
0 23

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.

Sağlık

7,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen’den karnı burnunda poz! Ünlü oyuncunun son hali gündem oldu

admin
0 22

Geçtiğimiz aylarda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber gelmişti. Fahriye Evcen’in ikinci çocuğuna Hamile olduğunu açıklamıştı. Şimdilerde yaklaşık 7,5 aylık Hamile olan hoş oyuncu, nihayet halini paylaştı. Erkek bebek bekleyen Ünlü ismin karnı büyüdüğü ve ekrana sığmadığı dikkatlerden kaçmadı.