6 aylık hamile Aslı Enver’in sevindiren açıklama! Kızına vereceği isim…

Sağlık Mar 16, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de belirli oldu. Havaalanında görüntülenen Ünlü oyuncu bebeğiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

12 Kasım’da ikinci defa evlenen hoş oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki Aka Sevinç yaşadı. sade bir merasimle evlenen Enver’in bir kız bebek beklediği öğrenildi. Birinci Kez Ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan Ünlü oyuncu bebeğini İngiltere’nin Londra kentinde doğurmaya yönelik çıkan haberlere nihayet noktayı koydu.

ASLI ENVER’DEN BEBEKLE İLGİLİ BİRİNCİ AÇIKLAMA!

6 aylık Hamile olan Enver’in eşiyle Bir arada Londra’dan döndüğü sırada havaalanında görüntülendi. Kız bebek bekleyen Ünlü oyuncu bebekle ilgili sorulan soruları birinci Sefer cevapladı. Sevilen oyuncu bebeğini Türkiye’de doğurmak istediği ve ‘Londra’ya yalnızca gezmeye gittiğini açıkladı.

İlk Sefer annelik heyecanı yaşayan Enver, ‘Doğum için hekim hangi sistemi Müsait görürse o olacak. İnşallah olağan doğum olur’ dedi.

İSİM ŞİMDİ MUHAKKAK DEĞİL!

İsim konusunda şimdi karar vermediklerini söyleyen hoş oyuncu; “İsmi net değil. Artık bir İsim söylerim sonra Öbür bir şey koyarım… Birkaç İsim ortasında kararsızız. Süreç pek hoş gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı.” sözlerini kullandı.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ MUHAKKAK OLDU!

Ayaklıgazete’nin haberine nazaran; Aslı Enver’in bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

Aslı enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı

AŞERME Mevcut MI DİYE SORULMUŞTU

Enver, gazetecilerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti belirli oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik hoş gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti aşikâr değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, hoş geçiyor” cevabını verdi.

Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun yakın etrafı de şimdiden bebek heyecanı ve telaşına giriş yapmış durumda.

aslı enver hamile

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

2 aylık Hamile olan Enver nihayet yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Setlere Aralık veren Ünlü oyuncu saçlarındaki beyazlar dikkatlerden kaçmadı. 

aslı enver nihayet hali

OYUNCULUĞA Aralık VERDİ

Anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Enver’in, hamilelik sürecinde oyunculuk mesleğine Uzaklık verdiği öğrenildi. Enver, Hamile olduğunu öğrenince sıhhatini riske atmamak için anlaştığı sıra projesinden ayrılarak rekor tazminat ödemek zorunda kaldı.

REKOR TAZMİNAT

Enver, projeden çekildiği için teze nazaran 15 bin dolar (280 Bin TL) tazminat ödediği öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kardeşini kaybeden Alişan’dan Yürek burkan itiraf!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir