Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Hakkında

Hakkında

Sağlık

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında şoke eden iddia! “Seti iptal edip parayı ödemediler”

admin
0 19

Survivor yarışı ile tanınan ve sonrasından müzik dünyasına adım atan müzikçi Aleyna Kalaycıoğlu ile Burak King lakabıyla tanınan Burak Canatan isimli müzikçi hakkında herkesi şoke eden bir tez ortaya atıldı. Sinema direktörü olduğu bilinen Sefa Jusufovski’nin toplumsal medya hesabından ikili hakkında yaptığı açıklamalar herkesi şoke etti.

Sağlık

Şarkıcı Gülşen’in akıbeti belli oldu! “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan hapis…

admin
0 7

Geçtiğimiz Yıl İstanbul’da verdiği konserinde İmam Hatip Liselilere yönelik kelamları nedeniyle yargılanan müzikçi Gülşen için savcılıktan karar çıktı. “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” kabahatinden Gülşen Çolakoğlu hakkında mahpus talep edildi.

Genel

En etkili ve en iyi leke giderici eczanedeki kremler 2023

admin
0 24

Cildinizin birtakım bölgelerinde ziyanlı güneş ışınları, sivilce izleri, yapılan yanlış bakım uygulamaları ya da daha birçok nedenden Dolayı leke oluşabilir. Oluşan bu lekeleri bir dermatolog yardımıyla kısa müddette ortadan kaldırabilirsiniz. Pekala en tesirli ve yeterli leke giderici eczanedeki kremler hangisi? Leke nasıl sarfiyat? Öğrenmek için haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Sağlık

Naz Çağla Irmak:Annemden dolayı torpilli derler diye korkuyordum! Kırgın Çiçekler’in oyuncusu..

admin
0 26

Kırgın Çiçekler’in oyuncusu Naz Çağla Irmak, konuk olduğu bir programda kesime girmesi hakkında konuştu. En Fazla koktuğu şeyin annesinden Dolayı torpilli denmesi olduğunu açıklayan Naz Çağla Irmak, “Demir Bayan: Neslican” sineması hakkında da bilgi verdi.

Sağlık

Mert Aydın hakkında çıkan iddiaları yalanladı! Merve Boluğur’a gereksiz insan..

admin
0 19

DJ Mert Aydın, Merve Boluğur ile 2 aylık evliliklerini geçtiğimiz aylarda 5 dakikada sonlandırmışlardı. Mert Aydın, katıldığı bir aktiflikte gazetecilere; eski eşi Boluğur hakkında “Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklaması yaptığı tez edilmişti. Mevzuyla ilgili argümanları yalanlayan Mert Aydın, Instagram hesabından hususla ilgili İzah yaptı.

Sağlık

Yalı Çapkını hakkında bomba itiraf! Mert Ramazan Demir dizi hakkında…

admin
0 25

Başladığı günden beri sıra bölümünü kasıp kavuran Yalı Çapkını dizisi hakkında oyuncu Mert Ramazan Demir’den bomba itiraf geldi.